چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۱۲:۵۵
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

بررسی مسائل مرتبط با حوزه زیر ساختی گاز در شهرستان

بررسی مسائل مرتبط با حوزه زیر ساختی گاز در شهرستان

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان،در جلسه ای با حضور فرماندار شهرستان،مدیرعامل شرکت گاز استان،بخشدار مرکزی،شهردار و عضو شورای اسلامی شاهین شهر،رئیس اداره گاز،روسای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی و میمه مسائل مرتبط با حوزه گازرسانی در شهرستان بررسی شد.

فرماندار شهرستان در این جلسه از نعمت گاز به عنوان یکی از محورهای توسعه و گام مهمی در راستای محرومیت زدایی و جلوگیری از مهاجرت در مناطق کمتر توسعه یافته نامبرد.

وی در ادامه با اشاره به نرخ مثبت رشد جمعیت شهرستان،نیاز به مسکن و به تبع آن گسترش شهرنشینی افزود: این رشد منجر به ایجاد محلات و شهرکهای جدید التاسیس در شاهین شهر شده و نیاز به ارائه خدمات زیر ساختی از جمله گاز به عنوان یکی از دغدغه های ساکنان آن می باشد لذا در این خصوص خواستار تسریع در اجرای عملیات گازرسانی و رعایت حقوق شهروندان در سهم اجرای شبکه گذاری گاز هستیم.

فرماندار شهرستان در ادامه با بیان اینکه رویکرد برگزاری این جلسه هماهنگی بین بخشی اداره گاز و شهرداری است با اشاره اجرای عملیات حفاری در برخی نقاط شهر گفت:ترمیم ترانشه و حفظ سطح فیزیکی معابر از جمله ی دیگر خواسته های مطرح شده توسط شهروندان است و راهکار این امر تعامل بیشتر بین دستگاه های خدماتی در اجرای پروژه ها و نظارت حساس بر کار پیمانکاران و مجریان پروژه ها بویژه در بخش مسکونی خواهد بود.

مدیرعامل شرکت گاز استان نیز در این جلسه طی سخنانی با اشاره خدمات شرکت گاز افزود:این شرکت افتخار گازرسانی در ۱۱۴ شهر و بالغ بر۱۸ هزار مکان صنعتی و مزرعه استان و همچنین حمایت از اقشار ضعیف جامعه را دارد.وی در ادامه با تشکر از حمایت های مدیریت شهرستان از مجموعه گاز افزود:شرکت گاز همچنین آمادگی دارد در راستای مسؤلیت های اجتماعی خود در راستای به حداقل رساندن هزینه های گاز خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی که از طرف مدیریت شهرستان معرفی میگردند اقدام نماید.

در ادامه این جلسه در خصوص احداث ایستگاه امداد گاز در شهرستان،برخی تداخلات خطوط گاز با مسیل رودخانه ها درمحدودی شهری و روستایی و همچنین نحوه محاسبه هزینه های گاز بها در روستاها بحث وتبادل نظر و تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.

مطالب مشابه

آیت الله شیخ عبدالقائم شوشتری را بیشتر بشناسیم. روح ملکوتی اسوه تقوا و معرفت، سالک الی الله، مرد علم و عمل، آیت الله عبدالقائم شوشتری رحمت الله علیه به ملکوت اعلی پیوست. آیت الله عبدالقائم شوشتری از مجتهدان و عرفا معاصر شیعی ایرانی بود. وی تحصیلات عالی خود را در قم نزد آیت الله طباطبایی، […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

إنَّا لِلَّه وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ارتحال حضرت آیت الله شوشتری رحمه الله علیه از علمای ربانی و عارف استان اصفهان و از اساتید اخلاق حوزه علمیه اصفهان و امام جمعه اسبق شاهین شهر که بعد از مدت‌ها تحمل بیماری دعوت حق را لبیک گفتند را به محضر امام زمان عج‌الله تعالی فرجه، مقام معظم […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

برنامه تبلیغاتی کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری در استان اصفهان از ” صدای مرکز اصفهان ” روز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ آقای عبدالمحمود عبدالهی؛ ساعت ۱۰:۳۰ آقای عبدالامیر خطاط؛ ساعت ۱۶:۳۰ آقای حمید الهی دوست؛ ساعت ۲۰:۳۰ آقای سید محمد علی فقیهی؛ ساعت ۲۲

۱ اسفند ۱۴۰۲

۱۰ روز تا حماسه ای دیگر اصول رفتاری نماینده مجلس چیست؟ نماینده باید در رفتار خود: اصل صداقت را پیشه کند. شفافیت داشته باشد. صاحب استقلال باشد. به تمام مردم پاسخگو باشد.

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 18 =