پنج شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲
۱۸:۰۳:۴۳
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

بازدید معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پتروشیمی

بازدید معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پتروشیمی

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان،معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی عصر روز چهارشنبه ۱۸ آبان با حضور در شهرستان شاهین شهر و میمه از شرکت پتروشیمی اصفهان بازدید نمود.

در این بازدید که با همراهی فرماندار شهرستان شاهین شهر ومیمه ، رییس مرکز تحقیقات تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار کشور، مدیر کل اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی استان و جمعی از مدیران استانی و شهرستان صورت پذیرفت از واحد های مختلف بازدید و با کارگران این مجموعه  گفتگویی صورت گرفت.

سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان در این بازدید ضمن خیر مقدم به معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اقدامات مدیریت شهرستان در جهت حفظ آرامش فضای جامعه کار و تولید افزود: از یک سال گذشته تاکنون براساس ارتباط نزدیکی که با بخشهای مختلف صنعت داشته ایم  تلاش ما در جهت حمایت از بخش تولید بوده است که این مهم نیازمند توجه به دو عنصر مهم نیروی انسانی و تولید بوده است.فرماندار شهرستان افزود:در این راستا سعی شده است ضمن نظارت مستمر دستگاههای ذیربط،از اجرای نظام پرداختی متفاوت و دوگانه پرهیز  و روش متوازن پرداختی در ارائه تسهیلات به صورت یکسان به کارگران زحمت کش انجام گردد.

فرماندار شهرستان در بخشی دیگر از سخنان خود تنظیم روابط بین کار و کارفرما و اجرای طرحهای نظام پرداختی را از جمله مطالبات صنایع مستقر در شهرستان بیان کرد و خواستار پیگیری و حمایتهای استانی و وزارتخانه از این موضوع شد.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این بازدید با بیان اینکه  پتروشیمی  یکی از صنایع مهم کشور است اظهار داشت: در یکسال گذشته با تغییراتی که در حوزه  مدیریت این مجموعه انجام شده گامهای موثری با همکاری و تعامل مدیریت شهرستان در راستای ارتقای بهره وری این مجموعه برداشته شده است. وی هدف از این بازدید را رفع موانع تولید عنوان کرد و افزود: مجموعه دولت تلاش دارد که فضای کسب و کار در سطح کشور بهبود پیدا کند و با اقدامات خوب انجام شده امیداوریم ضمن رفع مسائل و موضوعات جامعه کار و تولید در این مجموعه بتوانیم فعالیتهای اقتصادی را به خوبی گسترش دهیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

اطلاعیه برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های استان اصفهان و شهرستان‌های تابعه:  

۴ مهر ۱۴۰۲

  ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار شهرستان شاهین شهر میمه در روز دوشنبه سوم مهرماه سید محمدرضاکاظمی طبا فرماندار شهرستان روز دوشنبه به صورت چهره به چهره با مراجعین ملاقات و ضمن پاسخگویی به مطالبات مطرح شده، موارد را جهت پیگیری به معاون و سایر مسئولین مربوطه ارجاع نمود.    […]

۳ مهر ۱۴۰۲

🔰دوشنبه سوم مهرماه ۱۴۰۲ کمیسیون تجدید نظر ماده۱۰۰ شهرداری شاهین شهر با حضور فرماندار شهرستان،رئیس دادگستری شهرستان،نمایندگان شهرداری و شورای اسلامی شهر در کمیسیون برگزار شد. در این جلسه پرونده تخلفات مربوط به امور ساختمانی از جمله اضافه بنا مازاد بر مساحت زیربنای مندرج در پروانه ساختمانی ،عدم احداث پارکینگ ،عدم استحکام بنا ،عدم رعایت […]

۳ مهر ۱۴۰۲

🔰همزمان با هفته دفاع مقدس دیدار فرماندار شهرستان با خانواده شهید علیرضا پاینده سید محمدرضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان با حضور در منزل شهید پاینده با خانواده این شهید گرامی در شهر گزبرخواردیدار و گفتگو کرد در این دیدار که امام جمعه گزبرخوار ورئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیز حضور داشت فرماندار ضمن […]

۱ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =