چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
۱۸:۰۸:۲۸
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

بررسی مسائل و مشکلات اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی شهرستان

در نشستی با حضور سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان، رئیس اداره صمت و اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف و روسای اتحادیه صنفی شهرستان مسائل و مشکلات اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار در این نشست ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی […]

image_pdfimage_print
در نشستی با حضور سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان، رئیس اداره صمت و اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف و روسای اتحادیه صنفی شهرستان مسائل و مشکلات اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار در این نشست ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی مسئولین اصناف و بازاریان در حوزه ساماندهی بازار و کسبه گفت: اصناف بعنوان ستون اصلی اقتصاد در هر جامعه هستند و همکاری بین اصناف و دولت میتواند موجب هم افزایی و حل مشکلات مردم، افزایش تولید وشکوفایی اقتصاد شود.
وی با تأکید بر لزوم همکاری اصناف با دولت، گفت: تعادل و تنظیم بازار یکی از وظایف اتاق اصناف بوده و قطعا اجرای این مهم با حمایت دستگاههای نظارتی شهرستان پشتوانه قوی برای اصناف شهرستان می باشد.
فرماندار شهرستان در این نشست از جامعه اصناف و بازاریان به عنوان پشتوانه قوی نظام مقدس جمهوری اسلامی نامبرد که برای سربلندی میهن  از هیچ کوشش و کمکی دریغ نکردند.
نماینده عالی دولت در شهرستان در قسمتی دیگر از سخنان خود با تاکید بر حفظ حقوق شهروندی و نظارت بر قیمتها و همچنین نرخ گذاریها  خواستار هماهنگی و نظارت بر قیمتها خصوصا در ایام آغازین سال جدید تحصیلی شد.
لازم به ذکر است در ادامه این نشست هریک از اعضابه بیان مسائل و مشکلات و موانع پیش روی صنف مرتبط پرداخته و خواستار پیگیری و رفع آن شدند.
برچسب ها :
مطالب مشابه

آیت الله شیخ عبدالقائم شوشتری را بیشتر بشناسیم. روح ملکوتی اسوه تقوا و معرفت، سالک الی الله، مرد علم و عمل، آیت الله عبدالقائم شوشتری رحمت الله علیه به ملکوت اعلی پیوست. آیت الله عبدالقائم شوشتری از مجتهدان و عرفا معاصر شیعی ایرانی بود. وی تحصیلات عالی خود را در قم نزد آیت الله طباطبایی، […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

إنَّا لِلَّه وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ارتحال حضرت آیت الله شوشتری رحمه الله علیه از علمای ربانی و عارف استان اصفهان و از اساتید اخلاق حوزه علمیه اصفهان و امام جمعه اسبق شاهین شهر که بعد از مدت‌ها تحمل بیماری دعوت حق را لبیک گفتند را به محضر امام زمان عج‌الله تعالی فرجه، مقام معظم […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

برنامه تبلیغاتی کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری در استان اصفهان از ” صدای مرکز اصفهان ” روز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ آقای عبدالمحمود عبدالهی؛ ساعت ۱۰:۳۰ آقای عبدالامیر خطاط؛ ساعت ۱۶:۳۰ آقای حمید الهی دوست؛ ساعت ۲۰:۳۰ آقای سید محمد علی فقیهی؛ ساعت ۲۲

۱ اسفند ۱۴۰۲

۱۰ روز تا حماسه ای دیگر اصول رفتاری نماینده مجلس چیست؟ نماینده باید در رفتار خود: اصل صداقت را پیشه کند. شفافیت داشته باشد. صاحب استقلال باشد. به تمام مردم پاسخگو باشد.

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =