فرمانداری شاهین شهر و میمه
خانه
1397/04/14 دیدار مدیر کل تامین اجتماعی استان  اصفهان  با فرماندار شهرستان
دیدار مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان با فرماندار شهرستان

مدیر کل تامین اجتماعی استان روز چهارشنبه سیزدهم تیرماه با حضور در دفتر فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه با وی دیدار و گفتگو کرد. علیرضا بصیری فرماندار در این دیدار با بیان اینکه تامین اجتماعی یکی از نهادهای ارزشمند حمایتی در کشور است و همواره با حجم بالای کار در راستای خدمت به مردم کوشش نموده است افزود: استفاده از ظرفیت بالای تامین اجتماعی در خدمات رسانی بهتر و بیشتر به اقشار جامعه بویژه اقشار ضعیف جامعه که  از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید است همواره در دستور کار مسوولین شهرستان بوده و آماده هر گونه همکاری و تعامل در راستای اجرای قوانین هستیم.

 

 

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه با اشاره به تاکید ریاست محترم جمهور در خصوص خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقای رضایتمندی آنان از عملکرد دستگاه‌ها خاطر نشان نمود:در این راستا ضرورت دارد هر یک از دستگاههای اجرایی شهرستان نسبت به ایجاد میز خدمت در مجموعه خود اقدام نمایند.

 

 

استفاده از امکانات و تکنولوژی جدید در راستای تسریع و تسهیل خدماترسانی بیشتر تأمین اجتماعی به مردم، خدمات رسانی بهتر و بیشتر به اقشار جامعه بویژه اقشار ضعیف جامعه و تعامل با دستگاه ها با رویکرد کمک به مردم در راستای قوانین از جمله تاکیدات فرماندار شهرستان در این جلسه بود.

 

 

در ابتدای این دیدار مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان  گزارشی ازروند اجرایی اقدامات وعملکرد سازمان تامین اجتماعی در شهرستان ارائه نمود. لازم بذکر است در پایان این دیدار ضمن تقدیر از تلاشهای آقای شیران ، طی حکمی از سوی مدیر کل تامین اجتماعی استان ،آقای فرید فاتحی به عنوان رئیس جدید شعبه تامین اجتماعی شاهین شهر منصوب گردید.

 
 
76
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal