فرمانداری شاهین شهر و میمه
خانه
1397/01/20 دیدار فرماندار شهرستان با هنرمندان
دیدار فرماندار شهرستان با هنرمندان
همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی (روز هنر انقلاب اسلامی) جمعی از هنرمندان با حضور در دفتر فرماندار شهرستان با وی دیدار وگفتگو کردند.

علیرضا بصیری فرماندار در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش هنرمندان شهرستان در جهت رشد و آگاهی بخشی در جامعه، از هنر به عنوان یکی از پایه های اساسی فرهنگ سازی نام برد و افزود: ایفای نقش مثبت هنر در هر جامعه ای منجر به پیشگیری از انحراف افراد خصوصا جوانان و نوجوانان و در نهایت کاهش آسیب های اجتماعی خواهد شد.

فرماندار ضمن تاکید بر استفاده مناسب از پتانسیل های انسانی موجود در شهرستان افزود: لازم است از ظرفیت هنرمندان و مراکز فرهنگی و هنری جهت برنامه ریزی در موضوعات مختلف بهره برد.

وی با تاکید بر ایجاد ارتباط بین هنرمندان و مسوولین گفت:اهمیت و استفاده از ظرفیت هنرمندان و توجه به رفع مشکلات و نیازهای آنان و برنامه ریزی جهت مصونیت جامعه از فرهنگ بیگانه ، نشر اخلاق و فضائل اسلامی و در نهایت ایجاد رشد و ارتقاء فرهنگی و نشاط اجتماعی از مهمترین مواردی است که مسوولین و هنرمندان باید بدان توجه کنند.

فرماندار با تاکید بر جذب جوانان به هنر و ورزش و هدایت در راستای بکار گیری از خلاقیت وتوان هنری افزود اگر استعداد ها در زمینه و شرایط مساعدی قرار گیرد به فعل تبدیل میشوند و میتواند علاوه بر کشف استعداد ها زمینه ساز آینده روشنی برای فرد و جامعه گردد.

فرماندار شهرستان در ادامه سخنان خود با اشاره به نقش هنر و هنرمندان در ترویج فرهنگ صرفه جویی واستفاده بهینه از منابع آبی افزود: هنرمندان میتوانند با خلق آثار مختلف با موضوع کم آبی در نهادینه ساختن فرهنگ صرفه جویی در جامعه نقش مهمی ایفا کنند .

لازم به ذکر است در این دیدار تعدادی از هنرمندان به بیان مسائل و مشکلات حوزه های مختلف فعالیت خود پرداختند.

تعداد بازدید: 49
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal