فرمانداری شاهین شهر و میمه
خانه
1396/11/20 سخنرانی فرماندار شهرستان پیش از خطبه های نماز جمعه شاهین شهر
سخنرانی فرماندار شهرستان پیش از خطبه های نماز جمعه شاهین شهر

علیرضا بصیری فرماندار شهرستان شاهین شهر ومیمه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شاهین شهر ، روز جمعه بیستم بهمن، ضمن تبریک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی بر همه فجر آفرینان وگرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس خصوصا شهدای عملیات غرورآفرین والفجر 8،با تشریح اوضاع ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی و شرایط موجود آن زمان افزود: هیچ کارشناس سیاسی و نظامی باور نداشت که ایران اسلامی در جنگ تحمیلی و در برابر دشمن متخاصم ایستادگی نماید ،اما دشمن غافل از این مهم بود که انگیزه و ایمان جوانان و ملت ایران و قدرت رهبری ولایت فقیه تمام برنامه ریزی ها و محاسبات دشمن را برهم خواهد زد و مردم این مرز و بوم از جان عزیز خود برای دفاع از میهن اسلامی خواهند گذشت.

فرماندار شهرستان در ادامه با اشاره به نقش مؤثر بانوان در دوران دفاع مقدس گفت: ایمان به راه و هدف سبب میشود تا یک زن مسلمان بعد از خاکسپاری فرزند شهید خود، دیگر فرزندان خود را برای حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل تشویق نماید.

فرماندار هشت سال دفاع مقدس را آزمونی سنگین برای انقلاب و ملت ایران بیان نمود و افزود: اگر چه ما در این جنگ بیش از 230 هزار نفر از عزیزانمان را تقدیم کردیم ، ولی برکات هشت سال دفاع مقدس نیز برای ما کم نبوده که اقتدار ،خودباوری و پیشرفت در زمینه های مختلف علمی و دفاعی امروز جمهوری اسلامی در دنیا از جمله آن برکات است.

وی خاطر نشان نمود با لطف خداوند و تحت رهبری فرماندهی معظم کل قوا و به برکت وجود نیروهای مسلح مومن و شجاع شاهد امنیتی پایدار و مثال زدنی در مرزها و در داخل کشورمان هستیم، و این مطلب را  همه بیگانگان نیز اعتراف کرده اند.

فرماندار در ادامه با اشاره به تلاش بدخواهان نظام اسلامی در ایجاد یاس و ناامیدی در میان اقشار مختلف مردم گفت: دشمنان نظام با سیاه نمایی، سعی در تضعیف نظام اسلامی و رسیدن به اهداف شوم خود را دارند اما درک شرایط ، دشمن شناسی و اطلاع از نیت سوء آنان توسط مردم، مانع از این هدف گردیده است.

وی افزود: ناامید کردن مردم از دولت و نظام و ایجاد یاس از نظام جمهوری اسلامی از خواسته های دشمنان است لذا همه باید دست به دست داده و مسائل و مشکلات جامعه را برطرف نماییم.

فرماندار در ادامه با اشاره به اغتشاشات برهم زنندگان نظم عمومی در ماه گذشته افزود: قطعا مردم مطالبات به حقی دارند و این اغتشاشات نشان داد دشمن قصد دارد از خواسته های مردم سو استفاده کند. فرماندار با تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی محکوم نمودن اقدامات اغتشاش‌گران و بر هم زنندگان نظم افزود: مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار ایران اسلامی در اعتراض به این اغتشاشات بار دیگر به صحنه آمدند و علاوه بر اینکه نشان دادند که به هیچ وجه راهشان با اغتشاشگران یکی نیست با اتحاد و همبستگی مثال‌زدنی این اقدامات و تحرکات آشوبگران را محکوم نمودند.

وی موضوع اشتغال،محیط زیست،کم آبی و آسیب های اجتماعی را از جمله دغدغه های جامعه دانست و افزود: با هدایتهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ، برنامه ریزی ها و پیگیری های دولت تدبیر و امید ، حمایت مردم با اتحاد و همدلی این موارد پیگیری و رفع خواهد شد.

فرماندار شهرستان در پایان سخنان خود ضمن دعوت از همه اقشار جامعه برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن افزود: ان شاالله مردم عزیز ما با حضور خود در راهپیمایی22 بهمن امسال بار دیگر برگ زرینی بر صفحات تاریخ ایران اسلامی خواهند افزود و جلوه زیبایی از عشق و ارادت خود به نظام،انقلاب و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را نشان خواهند داد.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 50
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal