فرمانداری شاهین شهر و میمه
خانه
1397/07/29 مراسم تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه
مراسم تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه
آیین تکریم ومعارفه فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر ومیمه با حضور فرماندهی انتظامی استان اصفهان،فرماندارشهرستان شاهین شهر و میمه ، بخشداران،شهرداران،روسای ادارات ودستگاههای اجرایی شهرستان،فرماندهان نظامی وانتظامی و جمعی از خانواده معظم شهداء روز شنبه بیست و هشتم مهرماه در محل فرمانداری برگزار گردید.

علیرضا بصیری فرماندار در این آیین با اشاره به در پیش بودن ایام اربیعن حسینی گفت: اربعین روز تجدید میثاق با امام شهیدان است و اجتماع میلیونی مردم بیانگر وحدت بین مسلمانان و بعنوان آبروی تشیع و روز اتحاد و همدلی مسلمانان است.

فرماندار در ادامه با اشاره به نقش نیروی انتظامی در ایجاد نظم و امنیت در جامعه گفت: قطعا عملکرد این نیرو در ایجاد  نظم وامنیت می تواند باعث اعتماد بیشتر مردم به حاکمیت گردد. وی در ادامه افزود : پلیس وظیفه بسیار سنگینی را به عهده دارد چرا که با حضور پلیس است که شهروندان احساس امنیت و متخلفین احساس نا امنی می کنند.  فرماندار تداوم و ماندگاری این فعالیت ها را نیازمند مشارکت مردم در بحث امنیت دانست و گفت: تحقق کامل برنامه های پلیس و تداوم امنیت پایدار ، همکاری مردم با نیروی انتظامی را می طلبد. رئیس شورای تامین شهرستان اضافه نمود: تعامل بسیار خوب بین اعضای شورای تامین شهرستان باعث ایجاد همگرایی بیشتر در استقرار نظم وا منیت و بهرمندی و رضایت مردم خواهد شد.وی با اشاره به موقعیت شهرستان از نظر جغرافیایی و اقتصادی خواستار توجه بیشتر فرماندهی انتظامی در ارتقاء درجه سازمانی نیروی انتظامی، بازسازی و نوسازی وضعیت فیزیکی ستاد و کلانترهای سازمانی شهرستان ،تجهیز سخت افزاری و نیروی انسانی شد. در پایان این مراسم با حکم فرمانده انتظامی استان اصفهان ضمن تقدیر از زحمات سرهنگ مختاری فرمانده سابق انتظامی شهرستان شاهین و میمه سرهنگ بساطی به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان معرفی شد. 

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 130
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal