فرمانداری شاهین شهر و میمه
خانه
1398/07/13 تاکید فرماندار به توزیع متناسب آرد سهمیه ای شهرستان
تاکید فرماندار به توزیع متناسب آرد سهمیه ای شهرستان در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان مطرح شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین شهر و میمه، جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان با حضور اعضا و به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل شد.

اسفندیار تاجمیری فرماندار در این جلسه با اشاره به اهمیت حوزه آرد و نان  تامین آن بصورت  یارانه ای و همچنین نقش نان در سفره روزانه و رضایتمندی مردم،  بر تشدید نظارت صنفی و بهداشتی و آسیب شناسی کیفیت نان تولیدی واحدهای نانوایی و تقویت و توجه به صلاحیت فنی مباشرین بکار گیری شده در برخی واحدها تاکید کرد.

 

مقام فرماندار با اشاره به اهمیت افزایش مهارت متصدیان واحدهای نانوایی از دبیرخانه کارگروه و اتحادیه مربوطه خواست با همکاری مرکز آموزش فنی حرفه ای و اداره صمت حداقل 25% از متصدیان واحدهای نانوایی تا پایان سال در دوره آموزش مهارت عمومی و تخصصی شرکت نمایند.

 

اسفندیار تاجمیری فرماندار در ادامه به برنامه ریزی لازم جهت ایجاد تناسب در توزیع آرد یارانه ای بین واحدهای نانوایی تاکید و خواستار رسیدگی اعضا در این زمینه و ارائه گزارش جهت تصمیمات بعدی شد.

 

لازم به ذکر است در این جلسه در زمینه تعیین قیمت جدید نان و تصویب پیشنهاد کار گروه استان و شهر اصفهان مشروط بر رعایت  وزن نان  تصمیم گیری شد.

 
تعداد بازدید: 39
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal