فرمانداری شاهین شهر و میمه
خانه
1398/07/13 قانونمداری،انضباط،اقتدار و مردم داری عناصر اصلی در خدمت رسانی پلیس به مردم
قانونمداری،انضباط،اقتدار و مردم داری عناصر اصلی در خدمت رسانی پلیس به مردم همزمان با هفته نیروی انتظامی مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی در محل ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین شهر ومیمه ، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضورفرماندار ، ائمه جمعه شهرستان ، اعضای شورای تأمین ، جمعی از مدیران و مسئولین و نماینده های اقشار مختلف مردم در محل ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان برگزارشد.
اسفندیار تاجمیری فرماندار و رییس شورای تامین شهرستان در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان،ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدا و شهدای نیروی انتظامی و تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: برنامه های امسال بزرگداشت هفته ناجا در شهرستان با حال وهوای خاص معنوی و محزون ناشی از شهادت یکی از درجه داران رشید این نیرو، شهید میلاد امینی از خیل مجاهدان مدافع وطن و حافظان است آغاز گردید.
رئیس شورای تامین شهرستان مقوله امنیت را از جمله اصلی ترین رسالت حکومت ها و دولت ها بیان کرد و افزود: این مهم در نظام مردم سالار دینی جمهوری اسلامی بدلیل مبانی اعتقادی و ایدولوژیکی نظام از مرتبه والاتر وبالاتری برخوردار است و در قانون اساسی و قوانین نیز مطرح و همواره مورد تاکید مسئولین ارشد نظام بویژه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) وفرمانده کل قوا می باشد.
تاجمیری در ادامه با اشاره به تشدید فشار ها و دشمنی های بدخواهان کشور و نظام و همچنین برخی ناملایمات گفت: وجود امنیت در بخش های فردی و ملی ازپرچم های بر افراشته کشور و موفقیت های کسب شده ارزنده سیاسی وحکومتی نظام جمهوری اسلامی ایران تلقی می گردد.
فرماندار با اشاره به تقدم و نقش زیر بنایی و زیر ساختی امنیت، توجه وتکریم تامین کنندگان این سرمایه اجتماعی شامل مردم که امنیت ساز و امنیت پرداز هستند و همچنین مجموعه ارکان دخیل تامین امنیت (نیروی انتظامی،سپاه پاسداران،ارتش و مجموعه اطلاعاتی) را امری مهم ودارای اهمیت دانست.
نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه با اشاره به فلسفه ایجاد نیروی انتظامی، با بیان اینکه نام وجایگاه نیروی انتظامی با نظم و امنیت عجین شده است افزود: نیروی انتظامی بنا به تعریف قانونی علاوه بر مسئولیت خطیر مرزبانی، رکن اصلی تامین نظم و امنیت داخلی به شمارمی رود.
مقام فرماندار با بیان اینکه نیروی انتظامی با طی نمودن فراز ونشیب های متعدد توانسته است در مرتبه شایسته ای از انجام وظیفه ذاتی و خدمات رسانی به مردم قرار گیرد افزود: اجرای این مهم با گام برداشتن رشته های تخصصی پلیس در مسیر حرفه ای شدن قرارگرفته، همچنین خدمات متنوع انتظامی و اداری در بخش های ضابط قضایی،صنفی،گذر نامه، اتباع، ساماندهی ترافیک با روز آمدی مناسب ارائه می گردد.
اسفندیار تاجمیری فرماندار در ادامه گفت:جایگاه حاکمیتی وقانونی نیروی انتظامی، نیاز مبرم جامعه و ارتباط مستقیم با مردم اقتضا می کند اصول و مبانی مهم قانون مداری، انضباط، اقتدار و مردم داری بیش از پیش در ساختار و عملکرد این سازمان تقویت وتوسعه یابد.
فرماندار شهرستان در پایان با تاکید بر تعامل سازنده کلیه ادارات و نهاد های شهرستان با نیروی انتظامی و لزوم ارتقاء جایگاه فرماندهی انتظامی شهرستان و تقدیر از اقدامات مثبت این سازمان در حوزه های پیشگیری ، مقابله و کشف جرائم برای همه متولیان و ارکان تامین نظم و امنیت جامعه بویژه سبز پوشان انتظامی آرزوی سلامتی و عزت بیش از پیش نمود.
گفتنی است در ابتدای این مراسم ، فرماندار، فرماندهان و سایر اعضای شورای تامین شهرستان به همراه ائمه جمعه شهرستان ضمن ادای احترام به تمثال شهداء از نیروهای مستقر حاضر در میدان سان دیدند و در پایان مراسم از تعدادی از افسران و درجه داران فرماندهی انتظامی شهرستان و عوامل برگزیده انتظامی تقدیر شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 77
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal