فرمانداری شاهین شهر و میمه
خانه
1398/05/17  آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان
آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان همزمان با هفدهم مرداد روز خبرنگار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین شهر ومیمه، آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه همزمان با هفدهم مرداد و روز خبر نگار، با حضور فرماندار وجمعی از مدیران و مسوولین شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.
 

اسفندیار تاجمیری فرماندار در این آیین ضمن گرامیداشت یاد و خاطر خبرنگار شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار، از خبر و اطلاع رسانی به عنوان یکی از نیاز های مهم امروز نام برد.

 

مقام فرماندار با اشاره به وظیفه خبرنگاران در جامعه افزود:فعالیت ها و اقدامات خبر نگاران که همان اطلاع رسانی به افکار عمومی است خطیر و حساس می باشد و با حقوق اجتماعی وشهروندی مردم در ارتباط است. وی همچنین با تاکید بر اهمیت فعالیت خبرنگاران در نشان دادن نقاط قوت و اصلاح نقاط ضعف جامعه افزود: انعکاس صحیح و به موقع خبر زمینه ساز بالا بردن سطح آگاهی در جامعه است.

 

تاجمیری در ادامه به اشاره به تعاملات و ارتباطات انسانی در عصر فن آوری اطلاعات افزود: همه این عوامل و فعالیت ها منجر به ایجاد فضا و بستری گردیده که امروز آن را به عنوان عصر ارتباطات می شناسیم  و به کمک فناوری اطلاعات و الکترونیک امروزه شاهد خلق مفاهیم و ادبیاتی همچون دهکده جهانی در سطح دنیا هستیم که خبر نگاران واصحاب رسانه به عنوان یکی از ارکان اصلی آن ارتباط مستقیمی با حوزه افکار عمومی دارند و به عنوان متولیان اصلی مدیریت و هدایت افکار عمومی در جوامع به شمار می روند.

 

فرماندار در ادامه با اشاره به ماهیت نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان موجودیتی پویا که از خواست و رای مستقیم مردم برآمده است افزود:یکی از وجوه مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی اهمیت افکار عمومی و اطلاع رسانی صحیح وشفاف به مردم است و همواره مورد تاکید قرار گرفته است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه با تاکید بر رعایت انصاف و عدالت در اطلاع رسانی گفت: آگاهی بخشی به جامعه به عنوان یک شاخصه بارز خبرنگاران است و ما انتظار داریم اصحاب رسانه ضمن اطلاع رسانی مطلوب وصحیح ویژگی های   مهمی همچون تقویت دانش وسواد رسانه ای،رعایت اخلاق،قانون مداری ،دوری از حب وبغض ،انصاف،استقلال عمل،بی طرفی را در انعکاس اخبار ونظرات و انتقادات خود بیش از پیش مورد توجه قرار دهند.

 

تاجمیری در ادامه با بیان اینکه خبر نگاران واصحاب رسانه قطعا مطالبات بحقی دارند افزود:مدیریت شهرستان در صدد است ضمن جمع بندی مناسب در این خصوص موارد را پیگیری نماید.

 

فرماندار در پایان با اشاره به اینکه شهرستان امروز بیش از پیش به احیا اخلاق  وقانون مداری در حوزه های مختلف نیاز دارد از خبرنگاران و فعالین رسانه ای خواست در تحقق این مهم مسولانه تلاش نمایند.

 

در ادامه این مراسم رئیس دادگستری، رئیس شورای اسلامی ،رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان و مدیر آموزش پرورش شاهین شهر هر کدام به بیان نکاتی در خصوص جایگاه و انتظارات از رسانه ها پرداختند.

 

همچنین در این مراسم تعدادی از خبرنگاران طی سخنانی ضمن تقدیر از مدیریت شهرستان به جهت برگزاری این مراسم، به بیان نکته نظرات خود پرداخته و خواستار همکاری بیشتر ادارات شهرستان با خبرنگاران شدند.

 

گفتنی است در پایان این مراسم از خبرنگاران حاضر در جلسه تقدیر و تجلیل به عمل آورده شد.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 125
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal