فرمانداری شاهین شهر و میمه
خانه
1398/05/12 فرماندار شهرستان؛توسعه صنعت هوایی مولد اشتغال دانش بنیان
فرماندار شهرستان؛توسعه صنعت هوایی مولد اشتغال دانش بنیان در دیدار با مدیر عامل شرکت صنایع هواپیماسازی(هسا) بیان شد؛


اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه با مدیر عامل شرکت صنایع هواپیما سازی ایران(هسا) دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین شهر ومیمه ، اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه با همراهی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری با مدیر عامل شرکت صنایع هواپیما سازی ایران(هسا) دیدار و گفتگو کرد.

مقام فرماندار با تأکید بر تحقق شعار سال مبنی بر( رونق تولید) در دیدار با مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت صنایع هواپیما سازی ایران با بیان اینکه خوشبختانه فصل مهمی از فرصت تولید صنعت هوایی در سطح ملی در شاهین شهر با تاکید بر اتکا به توان داخلی و استفاده از ظرفیت های بومی و در راستای تولید اشتغال دانش بنیان تحقق می یابد افزود:این مجموعه، از منظر حاکمیتی و تامین بخشی از نیازهای نظامی و صنعتی کشور از اهمیت خاصی برخوردار است و امکانات و ظرفیت های موجود آن می تواند درتوسعه و پیشرفت شهرستان و استان موثر باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان با تقدیر از فعالیت هسا و میزان اشتغال مستقیم و غیر مستقیم ناشی از فعالیت های آن خواستار تقویت نقش هسا در اداره شهرستان وحوزه مسئولیت های اجتماعی و همپوشانی با سایر بخش های صنعتی و تولیدی شهرستان بویژه فعالین بخش انرژی شد و آمادگی مدیریت شهرستان جهت همکاری این مجموعه مهم صنعتی و دفاعی را اعلام نمود.

مدیرعامل شرکت صنایع هواپیما سازی ایران در ادامه با اشاره به پتانسیل های موجود ، از توسعه صنعت هوایی به عنوان یکی از این ظرفیتهای مهم نامبرد و از آمادگی مدیریت هسا در جهت تعامل و همکاری با مدیریت شهرستان واستفاده از این ظرفیت در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان خبر داد.
مهندس نوری مدیرعامل شرکت صنایع هواپیما سازی ایران نیز در این دیدار با تقدیر از حمایت های مدیریت شهرستان،ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها وظرفیت تولیدی شرکت، در راستای همکاری با مدیریت شهرستان اعلام آمادگی نمود.

در انتهای این بازدید از خطوط تولید هسا از جمله: جنگنده پیشرفته بومی کوثر و همچنین کارگاه های مختلف طراحی، ایمنی، تولید و تعمیرات قطعات انواع هواپیما و هلیکوپتر و .....بازدید به عمل آمد.
🗓 98/05/12
تعداد بازدید: 145
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal