فرمانداری شاهین شهر و میمه
خانه
1398/05/09 لزوم رعایت منزلت و تکریم اصحاب هنرمندان شهرستان
لزوم رعایت منزلت و تکریم اصحاب هنرمندان شهرستان مسوول و اعضای خانه هنرمندان با همراهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین شهر و میمه؛مسوول و اعضای خانه هنرمندان با همراهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

 

اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان با اشاره به رتبه ممتاز شهرستان در توسعه انسانی بر لزوم رعایت حرمت و جایگاه فعالین این عرصه تاکید کرد و افزود اولویت حوزه هنری حفظ شأن و منزلت و جایگاه هنرمندان است زیرا این عزیزان به‌واسطه هنر خود با مردم ارتباط مستقیم دارند و نبض جامعه بر مبنای حضور آنها طراوت و شادابی می‌گیرد.

 

تاجمیری در ادامه گفت: سمنN.G.O) ) سازمان مردم نهاد بازیگران اصلی توسعه هستند که رسالت آنها مدیریت مشارکتی است و به عنوان تشکل‌های مردمی و غیردولتی، نقش بسزایی در دستیابی به اهداف مورد نظر ایفاء می‌کنند که خانه هنرمندان شهرستان در جهت تقویت جوانب گوناگون فعالیت های هنری و ایجاد و حمایت از تشکیلات هنری نمونه ای از این سازمان برای علاقه‌مندان ایجاد کرده است.

 

وی اظهار داشت: برای حمایت از هنرمندان و مطالبات آنها کاربرگی توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تصمیم گیری و چگونگی حمایت از هنرمندان در زمینه های مختلف تهیه و پیگیری شود.

 

گفتنی است در این دیدار خدمات ارائه شده جامعه هنری شهرستان توسط رئیس خانه هنرمندان شهرستان معرفی شد.

تعداد بازدید: 138
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal