فرمانداری شاهین شهر و میمه
خانه
1398/04/13 پیام فرماندار شهرستان بمناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها
پیام فرماندار شهرستان بمناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها پیام فرماندار شهرستان بمناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها
اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین شهر ومیمه طی پیامی 14 تیر روز شهرداری ها و دهیاری ها را به همه شهرداران ،دهیاران و کارکنان خدوم و دلسوز شهرداری ها و دهیاری ها تبریک گفت: در این پیام آمده است:

نامگذاری 14 تیر به عنوان روز شهرداری و دهیاری ، اقدامی ارزشمند و فرصتی است مغتنم برای قدردانی و تجلیل از فعالیت های شبانه روزی خادمان ملت در عرصه های مختلف امور شهری و روستایی است.

 بی شک نمایش دستاوردها و اقدامات انجام شده و جلب توجه برنامه ریزان و صاحب نظران دستگاه ها و نهادهای اجرایی مرتبط با مدیریت شهری و روستایی به مسائل ،تنگناها و نیازهای مدیریت شهری و روستایی از اهداف نکوداشت این روز است.

امروز شهرداری ها و دهیاری ها با ارائه خدمات مطلوب هم پای شوراهای اسلامی شهر و روستا در جهت توسعه و پیشرفت شهرها و روستاها گام های بزرگی برداشته اند که رفاه و آسایش و ارتقای سطح زندگی مردم، محصول تلاش های بی وقفه آنها در عرصه های مختلف عمرانی،خدماتی،اجتماعی و فرهنگی است.

ضمن تبریک 14 تیر روز ملی شهرداری و دهیاری این مناسبت را به همه شهرداران ، بخشداران ودهیاران شهرستان وکارکنان خدوم شهرداری ها و دهیاری ها تبریک می گویم.

امید است باهم افزایی و افزایش همدلی و  همزبانی و تعامل مردم و خانواده مدیریت شهری و روستایی در عرصه خدمتگزاری در راستای رویکردها، ‌سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید در ارتباط با مدیریت شهری و روستایی و خدمت عالمانه و صادقانه به مردم مومن و شریف شهرستان شاهین شهر و میمه پیروز و سربلند باشید.

تعداد بازدید: 41
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal