فرمانداری شاهین شهر و میمه
خانه
1398/04/07 در جلسه شورای اداری اجتماعی بخش میمه عنوان شد
در جلسه شورای اداری اجتماعی بخش میمه عنوان شد تاکید فرماندار شهرستان بر ارتقاء جایگاه و اثر گذاری نظام اداری بخش میمه
 تاکید فرماندار شهرستان بر ارتقاء جایگاه و اثر گذاری نظام اداری بخش میمه
 

اسفندیار تاجمیری فرماندار در جلسه شورای اداری اجتماعی شهر میمه با گرامیداشت سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) وابراز خرسندی جهت حضور در بخش میمه این دیدار را فرصت مغتنمی جهت آشنایی با ظرفیتهای بخش میمه دانست و با اشاره به قدمت تاریخی و فرهنگی این بخش افزود:بخش میمه از دیربازهمواره دارای جایگاه ویژه و مورد توجه اصحاب فرهنگ و تمدن بوده و این ظرفیت بسیار خوبی برای ارتقا جایگاه و توانمندی این بخش محسوب می شود.

 

فرماندار در ادامه با اشاره به جایگاه شورای اداری بر لزوم اشرافیت مسوولین ادارات ونمایندگی ها به مسائل روز و وقایع پیرامونی تاکید کرد وافزود:کلیه اعضای شورای اداری باید آگاهی از اوضاع منطقه و کشور داشته باشند تا بتوانند در تصمیم گیری ها به نحوه مطلوب عمل کنند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشار به شرایط خاص کشور و توطئه های دشمنان جهت ایجاد یاس و ناامیدی در کشور افزود: امروز با یک جنگ تمام عیار اقتصادی روبرو هستیم و دشمنان همواره در تلاش بوده اند ایران را در شرایط فشار به میز مذاکره کشانده ولی ملت ایران همواره ثابت کرده است در چهار چوب عزت، حکمت ومصلحت در مقابل هر گونه توطئه خواهد ایستاد و با اقتدار از کیان کشور ومصالح نظام خود دفاع خواهد کرد و ما این موضوع را در سرنگونی پهباد جاسوسی آمریکا به خوبی مشاهده کردیم.

 

فرماندار در ادامه شرط لازم جهت مقابله با مشکلات و تحریم ها را همدلی و همراهی مردم ومسوولین دانست و افزود:بحمداله در حال حاضر انسجام و همدلی خوبی در بین مسوولین کشور وجود دارد و همه ما باید در دفاع ازمصالح نظام و امنیت ملی و ایجاد وحدت تلاش کنیم.

 

تاجمیری با اشاره به برخی از شاخصه های مثبت شهرستان افزود:اگر چه در برخی از شاخصه ها رتبه مناسبی داریم لیکن در توزیع متوازن امکانات درسطح شهرستان نارسایی های وجود دارد که باید این موضوع با یک برنامه ریزی صحیح بر طرف گردد.وی به اهمیت مناسبات  اجتماعی در پیشرفت امور اشاره کرد و افزود:باید تلاش همه مسوولین ایجاد همگرایی در سطوح مختلف و در چار چوبهای اخلاقی،منطقی و قانون باشد.

 

اسفندیار تاجمیری با اشاره به دغدغه مسوولین بخش در ایجاد اشتغال افزود:باید نگاه ما به حوزه کار آفرینی تغییر کند و مسیر جهت جذب سرمایه گذار،تسهیل و از طرحهای اشتغال زا حمایت لازم و جدی صورت بگیرد و تحقق این مهم نیازمند تلاش کار آفرینان وکار گشایی مسوولین است.

 

فرماندار وجود ظرفیتهای گردشگری را یکی دیگر از نکات مثبت بخش میمه بیان کرد و گفت:وجود آثار فرهنگی و تاریخی کهن در این بخش یک سرمایه ملی و ارزشمند است و با برنامه ریزی و مدیریت صحیح می توان این ظرفیت را فعال و زمینه جذب سرمایه گذار در این بخش را فراهم نمود.

 

تاجمیری با اشاره به نقش و جایگاه مردم در نظام تصمیم گیری و تصمیم سازی بر ارتقا سطح اداری و ارائه خدمات متناسب با نیاز مردم تاکید کرد و افزود:در تلاش هستیم با فعال کردن کمیسیونهای فرعی در بخش و توانمندسازی ادارات دغدغه ها ومشکلات مردم را حتی المقدر در خود بخش حل کنیم.

 

لازم به ذکر است در این جلسه امیری سرپرست بخشداری ضمن تقدیر و تشکر از توجه فرماندار در رفع مشکلات بخش گزارشی از ظرفیتهای بخش میمه در حوزه های مختلف بیان کرد و افزود:امیدواریم با رویکردی که مدیریت جدید شهرستان دارد مشکلات و دغدغه های شهروندان مرتفع شود. در ادامه این جلسه رئیس آموزش پرورش میمه،رئیس بیمارستان حضرت محمد(ص) میمه،نماینده دهیاری ها،تعدادی از اعضای شوراهای اسلامی شهر های میمه و وزوان،رئیس دانشگاه پیام نور وزوان،رئیس هلال احمر بخش،یکی از کار آفرینان میمه وتنی چند از مسوولین نیز به بیان مطالب خود در حوزه های مختلف پرداختند.

 
پیگیری طرح ارتقا بخش میمه،تفویض اختیار مسولیت ادارات مرکز به ادارات مستقر در بخش میمه،تقویت نظام اداری واستقرار نمایندگی ها ی ادارات مورد نیاز از جمله صنعت معدن تجارت،تعاون کار و رفاه اجتماعی و..،پیگیری حل مشکلات بیمارستان حضرت میمه(ص) از جمله موارد مطرح شده در این جلسه بود که مقرر شد این موضوعات طی یک فرایند برنامه ریزی شده بررسی و مورد پیگیری قرار گیرد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 71
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal