فرمانداری شاهین شهر و میمه
خانه
1398/04/07 دیدار فرماندار با هیات امنا شهرک نگین بخش میمه
دیدار فرماندار با هیات امنا شهرک نگین بخش میمه دیدار فرماندار با هیات امنا شهرک نگین بخش میمه
اسفندیار تاجمیری فرماندار با حضور در شهرک صنعتی بخش میمه با هیات امنا و جمعی از فعالان اقتصادی دیدار و گفتگو نمود.
 

در این دیدار که در فضای صمیمی برگزار گردید، فرمانداربا تقدیر و تشکر از کلیه فعالان اقتصادی حمایت از فعالیت های اشتغال زا را از برنامه های دولت نام برد و افزود: دغدغه امروز مسوولین رونق تولید و ایجاد اشتغال است و بی شک بخش مهم از این مهم به عهده شهرکهای صنعتی است. وی افزود:یکی از مشکلاتی که همواره توسط سرمایه گذاران مطرح می شودطولانی بودن فرایندصدور مجوزهاست که دولت در این خصوص موفق شده بخش از بروکراسی اداری را کاهش دهد اگرچه همچنان این روند زمان بر و جزو دغدغه های سرمایه گذاران است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان نگاه دولت به کارآفرینان را ویژه برشمرد و افزود: فعال شدن شورای برنامه ریزی استانها و شهرستانها با هدف شناسایی ظرفیتها و جذب و مشارکت سرمایه گذاران صورت گرفته و ما در شهرستان ضمن تشکیل این شورا و برگزاری جلسات متناظر با ان به جد پیگیر تحقق این مهم هستیم. فرماندار با اشاره درخواست ها و دغدغه فعالین اقتصادی افزود: در صدد هستیم با یک برنامه ریزی مناسب و منسجم و در چارچوب قوانین و مقررات و استفاده از همه ظرفیتها مشکلات این بخش را مرتفع نماییم.

 

در ابتدای این دیدار نماینده هیات امنا و تنی چند از فعالین بخش خصوصی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته به بیان مسائل و مشکلات این حوزه پرداختند.

 
 
 
تعداد بازدید: 38
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal