فرمانداری شاهین شهر و میمه
خانه
1398/04/06 دیدار فرماندار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میمه
دیدار فرماندار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میمه دیدار فرماندار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میمه/بازدید میدانی/بازدید از موزه مردم شناسی میمه
اسفندیار تاجمیری فرماندار در ادامه حضور خود در بخش میمه با شهردار و اعضای شورای اسلامی  شهر میمه دیدار و از نزدیک در جریان مسائل ومشکلات این شهر قرار گرفت.فرماندار ضمن تقدیر از فعالیت های شهردار واعضای شورای شهر،همدلی و همراهی مدیریت شهری را عاملی مهم در جهت رشد وپیشرفت بیان کرد وافزود:قدمت و تاریخ شهر میمه نشان از یک فرهنگی غنی و تمدن دیرینه دارد و این یک فرصت و مزیت برای این شهر در جهت رشد و توسعه خواهد بود.فرماندار افزود:باید توجه به زیر ساخت های شهری ،نگاه عادلانه در توزیع خدمات،استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و حمایت از سرمایه گذار در اولویت کار مدیریت شهری قرار گیرد تا بتوان بخشی از مشکلات این شهر بویژه اشتغال را مرتفع نمود.تاجمیری تلاش برای رضایت مندی مردم و حفظ اعتماد آنان را مهم توصیف کرد و بر تقویت نقش و تاثیر گذاری مردم تاکید کرد.
 در این دیدار شهردار ضمن تشکر از اهتمام فرماندار به جهت حل مشکلات مردم،به بیان پاره ای از مسائل و مشکلات این شهر پرداخت.

فرماندار شهرستان در ادامه ضمن بازدید میدانی در جریان تلاش ها و فعالیت های صورت گرفته قرار گرفت.

 

اسفندیار تاجمیری همچنین در بازدید خود از موزه ی مردم شناسی میمه ،با ستودن ارزش تاریخی و میراثی بنا ، موزه را فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت ها در حوزه ی فرهنگ شهروندی و حوزه ی گردشگری دانست . متن یادداشت فرماندار در دفتر بازدید موزه بدین شرح است :

به نام خدا

 در تاریخ 98/4/5 توفیق حاصل شد از شهر تاریخی و فرهنگی میمه و موزه ی مردم شناسی آن بازدید به عمل آمد . آثار و لوازم جمع آوری شده و ارزش تاریخی و میراثی ، فرصت ارزشمندی در راستای معرفی ظرفیت ها و امکانات موجود بویژه در حوزه ی فرهنگ شهروندی و حوزه ی گردشگری می باشد . زحمات متولیان امر و آگاهی مناسب سرکار خانم (مسئول موزه) و علاقمندی ایشان به تبیین و معرفی این ظرفیت فرهنگی ، شایسته ی تقدیر و سپاسگزاری می باشد .

اسفندیار تاجمیری - فرماندار

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 50
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal