فرمانداری شاهین شهر و میمه
خانه
1396/06/21 آیین معارفه شهردار جدید شهر گز برخوار
آیین معارفه شهردار جدید شهر گز برخوار

آیین معارفه شهردار جدید شهر گز برخوار با حضور فرماندار شهرستان ، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ،امام جمعه شهر گز برخوار و جمعی از مسوولین روز سه شنبه بیست ویکم شهریور در پردیس سینمایی بهار شهر گز برخوار برگزار شد.

علیرضا بصیری فرماندار در این آیین طی سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطر امام شهدا ،شهدای انقلاب اسلامی ،دفاع مقدس و مدافع حرم با بیان اینکه استقلال امروز میهن اسلامی مرهون خون پاک شهدا و دلاوری های ایثارگران عرصه های سخت جهاد و مقاومت است افزود:همه ما باید ضمن ادای دین خود به این عزیزان در جهت خدمت به مردم و کمک به تعالی و رشد جامعه تلاش نماییم.

فرماندار در ادامه با تقدیر از فعالیت اعضای شورای اسلامی دوره چهارم و تبریک شروع به کار دوره پنجم شورای اسلامی شهر خاطر نشان نمود: فعالیت مدیریت شهر اعم از شورا و شهرداری ارتباط مستقیم با مردم دارد ،لذا مردم این خدمات را درک نموده و هرقدر این خدمات صادقانه‌تر و با خلوص نیت باشد رضایت مندی بیشتر مردم را در پی خواهد داشت.

فرماندار با اشاره به گسترش شهرنشینی و افزایش جمعیت شهرها، بر لزوم توجه به مسائل مدیریت حوزه شهری تاکید کرد وگفت امروزه مدیریت مسائل شهری نیازمند برنامه ریزی علمی، تخصصی و منطقی می باشد و عدم برنامه ریزی صحیح باعث می شود شهرداریها در انجام وظایف محوله دچار مشکل شوند.

علیرضا بصیری در ادامه با تاکید بر لزوم برنامه ریزی عملیاتی جهت کسب درآمد پایدار برای شهرها به نقش مهم اعضای شورای اسلامی و شهردار در تحقق این امر اشاره کرد وگفت شهرداریها باید رویکرد تازه ای نسبت به مسائل داشته و در جهت درآمد پایدار و مدیریت منابع تلاش نمایند.

فرماندار در ادامه با اشاره به موقعیت جغرافیایی شهر گز برخوار و نزدیکی به مرکز استان ،همچنین وجود ابنیه تاریخی در این شهر افزود:استفاده از ظرفیتها و جاذبه های گردشگری این شهر مینواند منجر به جذب توریست و صنعت گردشگری و نهایتا ایجاد توسعه پایدار شهر شود.

فرماندار در قسمتی دیگر از سخنان خود  با شمردن  ویژگی مدیران از دیدگاه نهج البلاغه از جمله معیار های مهم یک مدیر در نظام اسلامی را متخصص بودن، مکتبی بودن و ارزشی بودن نام برد.

بهره مندی از مشارکت مردمی در مدیریت شهری ،رسیدگی به امور و توجه به مسائل آرامستان شهر گزبرخوار، ورود وتردد کامیونها در شهر و لزوم ساماندهی آن ، برطرف نمودن مشکلات ترافیکی،تکمیل بلوار شهید اشراقی و احداث پارکینگ در سطح شهر از جمله موارد مطرح شده توسط فرماندار بود.

لازم به  ذکر است در این مراسم از زحمات و تلاش های محمد حسن رفیع شهردار سابق گز برخوار قدردانی و با حکم استاندار معزز اصفهان محمود بخشی به عنوان شهردار جدید شهر گز برخوار معرفی گردید

 
 
 
 
 
.
تعداد بازدید: 128
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal