پنج شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲
۱۱:۵۵:۱۲
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

تجلیل از شهرداران سابق در شورای اداری شهرستان

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان؛ جلسه شورای اداری شهرستان به مناسبت هفته دولت با حضور اعضاء به ریاست فرماندار تشکیل شد. اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان با گرامیداشت ایام محرم ماه تجدید حیات اسلام و اظهار امیدواری برای اعتلای شعور و معرفت حسینی در جامعه یاد و خاطره دولتمردان شهید رجایی و باهنر را […]

image_pdfimage_print

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان؛ جلسه شورای اداری شهرستان به مناسبت هفته دولت با حضور اعضاء به ریاست فرماندار تشکیل شد.

اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان با گرامیداشت ایام محرم ماه تجدید حیات اسلام و اظهار امیدواری برای اعتلای شعور و معرفت حسینی در جامعه یاد و خاطره دولتمردان شهید رجایی و باهنر را گرامی داشتند و با اشاره به آغاز فعالیت دولت سیزدهم از خدمات و تلاش های دولت دوازدهم تقدیر نمودند.
فرماندار شهرستان از همکاری ادارات و نهادها و بخش‌های دولتی و غیر دولتی و عمومی در برگزاری انتخابات ۱۴۰۰، مدیریت بیماری کرونا، تامین و پایداری خدمات زیربنایی به ویژه آب و برق و حوزه تنظیم بازار و برگزاری آزمون کنکور سراسری تشکر نمودند و موفقیت دانش آموز شاهین شهری در کسب رتبه سوم رشته علوم انسانی را گرامی داشتند.
تاجمیری فرماندار شهرستان از همکاری های مردمی و نهادها در برگزاری برنامه های مذهبی و عزاداری های دهه اول محرم به ویژه اداره تبلیغات اسلامی به خاطر رعایت دستورالعمل های بهداشتی مدیریت کرونا تشکر نمودند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جایگاه و ملاحظات نهاد دولت به عنوان اداره کننده اصلی کشور خواستار حفظ شأن و منزلت قوه‌مجریه توسط دولتمردان و مسئولین اجرایی، سایر قوا و ارکان حکومتی و همچنین مردم و شهروندان شد و بر لزوم پیگیری مجدانه نیازها و مطالبات جامعه به ویژه در دو بخش رفاه و اقتصادی و سلامت مردم تاکید نمودند.
فرماندار شهرستان همچنین با توجه به آغاز به کار دوره ششم شورهای اسلامی برای اعضای شوراها و شهرداران جدید شهرهای تابعه آرزوی موفقیت نمود.
رئیس شورای اداری شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تحولات کشور افغانستان و تسلط طالبان به اهمیت آسیب شناسی و تحلیل دقیق این وضعیت متناسب با منافع ملی کشور اشاره و نسبت به تاثیر منفی بر روندهای دموکراتیک و مردم سالارانه سالهای اخیر در این کشور ابراز نگرانی کرد. همچنین از ادارات و نهادهای مرتبط با اتباع و مهاجرین افغانی خواست حساسیت و مراقبت لازم با توجه به تحولات جدید افغانستان اعمال نمایند.

پایان بخش سخنان فرماندار در جلسه شورای اداری تاکیدات و توصیه های اجرایی به اعضای شورای اداری بود که عمده ترین آنها عبارت است از:
– اهمیت توجه و مراقبت و جدیت کاری در ایام استقرار دولت جدید به عنوان تکلیف اداری و اخلاقی
– لزوم اهمیت و جدیت بر امر پیشگیری و نظارت موضوع بیماری کرونا و پشتیبانی و حمایت از شبکه بهداشت و ستاد مدیریت شهرستانی بیماری کرونا
– تکریم بیش از پیش ارباب رجوع و مردم داری لازم با توجه به مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه و انتظارات از دولت جدید
– پیگیری تبادل موافقت نامه اعتبارات مصوب کمیته برنامه ریزی شهرستان توسط ادارات کل متبوع با سازمان مدیریت استان
– مراقبت و اعمال صرفه جویی و مدیریت مصرف آب و برق
– آمادگی جهت همکاری با آموزش و پرورش شهرستان در اجرای طرح مهر در صورت حضوری شدن آموزش مدارس
– برقراری تعامل سازنده با اعضای جدید شوراهای اسلامی شهری و روستایی در حدود قوانین و در راستای نفع عامه و توسعه خدمات عمومی و زیربنایی

✍️گفتنی است در انتهای این مراسم ضمن معارفه مدیران جدید ادارات ثبت اسناد، نظام مهندسی ساختمان، آب و فاضلاب بخش میمه و سرپرستی بانک صادرات شهرستان از خدمات و تلاش های رییس سابق شورای شهرستان، شهرداران شهرهای تابعه و مدیر روابط عمومی شهرداری شاهین شهر در حوزه مدیریت شهری در دوره پنجم تقدیر بعمل آمد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

اطلاعیه برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های استان اصفهان و شهرستان‌های تابعه:  

۴ مهر ۱۴۰۲

  ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار شهرستان شاهین شهر میمه در روز دوشنبه سوم مهرماه سید محمدرضاکاظمی طبا فرماندار شهرستان روز دوشنبه به صورت چهره به چهره با مراجعین ملاقات و ضمن پاسخگویی به مطالبات مطرح شده، موارد را جهت پیگیری به معاون و سایر مسئولین مربوطه ارجاع نمود.    […]

۳ مهر ۱۴۰۲

🔰دوشنبه سوم مهرماه ۱۴۰۲ کمیسیون تجدید نظر ماده۱۰۰ شهرداری شاهین شهر با حضور فرماندار شهرستان،رئیس دادگستری شهرستان،نمایندگان شهرداری و شورای اسلامی شهر در کمیسیون برگزار شد. در این جلسه پرونده تخلفات مربوط به امور ساختمانی از جمله اضافه بنا مازاد بر مساحت زیربنای مندرج در پروانه ساختمانی ،عدم احداث پارکینگ ،عدم استحکام بنا ،عدم رعایت […]

۳ مهر ۱۴۰۲

🔰همزمان با هفته دفاع مقدس دیدار فرماندار شهرستان با خانواده شهید علیرضا پاینده سید محمدرضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان با حضور در منزل شهید پاینده با خانواده این شهید گرامی در شهر گزبرخواردیدار و گفتگو کرد در این دیدار که امام جمعه گزبرخوار ورئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیز حضور داشت فرماندار ضمن […]

۱ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 10 =