چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
۱۹:۲۵:۳۴
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

تجلیل از شهرداران سابق در شورای اداری شهرستان

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان؛ جلسه شورای اداری شهرستان به مناسبت هفته دولت با حضور اعضاء به ریاست فرماندار تشکیل شد. اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان با گرامیداشت ایام محرم ماه تجدید حیات اسلام و اظهار امیدواری برای اعتلای شعور و معرفت حسینی در جامعه یاد و خاطره دولتمردان شهید رجایی و باهنر را […]

image_pdfimage_print

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان؛ جلسه شورای اداری شهرستان به مناسبت هفته دولت با حضور اعضاء به ریاست فرماندار تشکیل شد.

اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان با گرامیداشت ایام محرم ماه تجدید حیات اسلام و اظهار امیدواری برای اعتلای شعور و معرفت حسینی در جامعه یاد و خاطره دولتمردان شهید رجایی و باهنر را گرامی داشتند و با اشاره به آغاز فعالیت دولت سیزدهم از خدمات و تلاش های دولت دوازدهم تقدیر نمودند.
فرماندار شهرستان از همکاری ادارات و نهادها و بخش‌های دولتی و غیر دولتی و عمومی در برگزاری انتخابات ۱۴۰۰، مدیریت بیماری کرونا، تامین و پایداری خدمات زیربنایی به ویژه آب و برق و حوزه تنظیم بازار و برگزاری آزمون کنکور سراسری تشکر نمودند و موفقیت دانش آموز شاهین شهری در کسب رتبه سوم رشته علوم انسانی را گرامی داشتند.
تاجمیری فرماندار شهرستان از همکاری های مردمی و نهادها در برگزاری برنامه های مذهبی و عزاداری های دهه اول محرم به ویژه اداره تبلیغات اسلامی به خاطر رعایت دستورالعمل های بهداشتی مدیریت کرونا تشکر نمودند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جایگاه و ملاحظات نهاد دولت به عنوان اداره کننده اصلی کشور خواستار حفظ شأن و منزلت قوه‌مجریه توسط دولتمردان و مسئولین اجرایی، سایر قوا و ارکان حکومتی و همچنین مردم و شهروندان شد و بر لزوم پیگیری مجدانه نیازها و مطالبات جامعه به ویژه در دو بخش رفاه و اقتصادی و سلامت مردم تاکید نمودند.
فرماندار شهرستان همچنین با توجه به آغاز به کار دوره ششم شورهای اسلامی برای اعضای شوراها و شهرداران جدید شهرهای تابعه آرزوی موفقیت نمود.
رئیس شورای اداری شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تحولات کشور افغانستان و تسلط طالبان به اهمیت آسیب شناسی و تحلیل دقیق این وضعیت متناسب با منافع ملی کشور اشاره و نسبت به تاثیر منفی بر روندهای دموکراتیک و مردم سالارانه سالهای اخیر در این کشور ابراز نگرانی کرد. همچنین از ادارات و نهادهای مرتبط با اتباع و مهاجرین افغانی خواست حساسیت و مراقبت لازم با توجه به تحولات جدید افغانستان اعمال نمایند.

پایان بخش سخنان فرماندار در جلسه شورای اداری تاکیدات و توصیه های اجرایی به اعضای شورای اداری بود که عمده ترین آنها عبارت است از:
– اهمیت توجه و مراقبت و جدیت کاری در ایام استقرار دولت جدید به عنوان تکلیف اداری و اخلاقی
– لزوم اهمیت و جدیت بر امر پیشگیری و نظارت موضوع بیماری کرونا و پشتیبانی و حمایت از شبکه بهداشت و ستاد مدیریت شهرستانی بیماری کرونا
– تکریم بیش از پیش ارباب رجوع و مردم داری لازم با توجه به مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه و انتظارات از دولت جدید
– پیگیری تبادل موافقت نامه اعتبارات مصوب کمیته برنامه ریزی شهرستان توسط ادارات کل متبوع با سازمان مدیریت استان
– مراقبت و اعمال صرفه جویی و مدیریت مصرف آب و برق
– آمادگی جهت همکاری با آموزش و پرورش شهرستان در اجرای طرح مهر در صورت حضوری شدن آموزش مدارس
– برقراری تعامل سازنده با اعضای جدید شوراهای اسلامی شهری و روستایی در حدود قوانین و در راستای نفع عامه و توسعه خدمات عمومی و زیربنایی

✍️گفتنی است در انتهای این مراسم ضمن معارفه مدیران جدید ادارات ثبت اسناد، نظام مهندسی ساختمان، آب و فاضلاب بخش میمه و سرپرستی بانک صادرات شهرستان از خدمات و تلاش های رییس سابق شورای شهرستان، شهرداران شهرهای تابعه و مدیر روابط عمومی شهرداری شاهین شهر در حوزه مدیریت شهری در دوره پنجم تقدیر بعمل آمد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

آیت الله شیخ عبدالقائم شوشتری را بیشتر بشناسیم. روح ملکوتی اسوه تقوا و معرفت، سالک الی الله، مرد علم و عمل، آیت الله عبدالقائم شوشتری رحمت الله علیه به ملکوت اعلی پیوست. آیت الله عبدالقائم شوشتری از مجتهدان و عرفا معاصر شیعی ایرانی بود. وی تحصیلات عالی خود را در قم نزد آیت الله طباطبایی، […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

إنَّا لِلَّه وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ارتحال حضرت آیت الله شوشتری رحمه الله علیه از علمای ربانی و عارف استان اصفهان و از اساتید اخلاق حوزه علمیه اصفهان و امام جمعه اسبق شاهین شهر که بعد از مدت‌ها تحمل بیماری دعوت حق را لبیک گفتند را به محضر امام زمان عج‌الله تعالی فرجه، مقام معظم […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

برنامه تبلیغاتی کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری در استان اصفهان از ” صدای مرکز اصفهان ” روز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ آقای عبدالمحمود عبدالهی؛ ساعت ۱۰:۳۰ آقای عبدالامیر خطاط؛ ساعت ۱۶:۳۰ آقای حمید الهی دوست؛ ساعت ۲۰:۳۰ آقای سید محمد علی فقیهی؛ ساعت ۲۲

۱ اسفند ۱۴۰۲

۱۰ روز تا حماسه ای دیگر اصول رفتاری نماینده مجلس چیست؟ نماینده باید در رفتار خود: اصل صداقت را پیشه کند. شفافیت داشته باشد. صاحب استقلال باشد. به تمام مردم پاسخگو باشد.

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 7 =