پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
۱۵:۳۶:۵۰
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

وزیر کشور: ” رقابت‌های انتخاباتی برنامه‌محور باشد.”

وزیر کشور: ” رقابت‌های انتخاباتی برنامه‌محور باشد.”   وزیر کشور با ابراز خرسندی از تایید صلاحیت‌ها در هیات نظارت بر انتخابات، گفت: رقابت‌های انتخاباتی باید برنامه محور باشد که در این صورت، همه جریان‌ها نماینده دارند.   به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر احمد وحیدی روز پنجشنبه در پایان همایش انتخابات و احزاب […]

image_pdfimage_print

وزیر کشور:

” رقابت‌های انتخاباتی برنامه‌محور باشد.”

 

وزیر کشور با ابراز خرسندی از تایید صلاحیت‌ها در هیات نظارت بر انتخابات، گفت: رقابت‌های انتخاباتی باید برنامه محور باشد که در این صورت، همه جریان‌ها نماینده دارند.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر احمد وحیدی روز پنجشنبه در پایان همایش انتخابات و احزاب افزود: احزاب و سلایق مختلف باید با هم حرف بزنند که یک دستور دینی و راهگشا است.

وی ادامه داد: می‌توان حرف های مشترک خود را یافت و  بسیاری از سوءتفاهم‌ها را برطرف کرد.

وزیر کشور، خانه احزاب را بهترین محل برای برگزاری این گفت‌وگوها دانست و اضافه کرد: باید در خانه احزاب سازوکاری طراحی شود تا این گفت‌وگوها مستمر باشد.

وحیدی با تاکید بر توجه به منافع، امنیت و مصالح ملی، تصریح کرد: با در نظر داشتن این  ارزش‌ها، می‌توان کارها را به انجام رساند.

وزیر کشور درباره مشارکت حداکثری در انتخابات هم گفت: برابر این مبانی تکلیف داریم مردم را برای حضور در انتخابات تشویق کنیم.

وحیدی به جنایت تروریستی در کرمان هم اشاره کرد و ادامه داد: موارد بسیاری از اینگونه عملیات ها در کشور خنثی شده بود. امروز تمام جریانات تروریستی مستقیما از سرویس‌های خارجی هدایت می شوند.

وی اضافه کرد: دشمنان خیلی جدی هستند و کاری به جریان‌های سیاسی داخل کشور ندارند. برای آنها، جان زن و بچه، اصولگرا و اصلاح‌طلب ندارد.

وزیر کشور درباره سلامت انتخابات هم یادآور شد: بیش از ۲ هزار شکایت نشان دهنده اعتماد به سازوکار انتخابات است.

وحیدی افزود: برخی افراد که در هیات های اجرایی احراز صلاحیت نشده بودند، در هیات نظارت تایید شدند و ما خوشحال شدیم چون از ابتدا هم مایل به رد صلاحیت نبودیم.

وی با ابراز تاسف از اینکه رقابت های انتخاباتی فرد محور شده است، گفت: باید رقابت ها بر سر برنامه ها باشد و افراد برنامه های خود را برای حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی ارائه کنند، وقتی رقابت ها بر سر اندیشه و فکر باشد، همه جریانات نماینده دارند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  بازدید های دوره ای سید محمد رضا کاظمی طبا؛ فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه از مراکز تولیدی و صنعتی در راستای رفع موانع تولید چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ سید محمدرضا کاظمی طبا که به منظور پیگیری، بررسی و حل مشکلات مراکز تولیدی و صنعتی شهرستان، بازدیدهای دوره ای و میدانی را در […]

۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

  سید محمد رضا کاظمی طبا؛ فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه در سی و یکمین نشست کارگروه زیربنایی توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست سال ۱۴۰۳ که به ریاست دکتر مرتضوی؛ استاندار محترم و به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید، شرکت کرد. چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ لازم به ذکر […]

۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

  اطلاعیه: ” جذب سرمایه گذار جهت واگذاری ساخت و نصب پل پیاده روبروی شرکت گلشهد نقش جهان( محور اصفهان _ تهران ) و ساخت، نصب و بهره برداری از تابلوهای تبلیغاتی بر روی پیشانی آن ”   بدینوسیله به اطلاع می رساند: با توجه به برگزاری مزایده های عمومی واگذاری ساخت و نصب پل […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

  دیدار آقای رشتیانی؛ رئیس دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی شهرستان و جمعی از همکاران با فرماندار شهرستان   📆 یکشنبه ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۳   🔰 رئیس دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی شهرستان شاهین شهر و میمه و جمعی از همکاران با حضور در دفتر فرماندار، با سید محمدرضا کاظمی طبا دیدار و در […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =