پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
۱۵:۰۸:۱۸
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

“در شهرستان شاهین شهر و میمه تعداد ۲۵ نفر از داوطلبین تأیید صلاحیت شدند.”

سید محمد رضا کاظمی طبا؛ فرماندار و رئیس هیأت اجرایی حوزه های اصلی شاهین شهر و میمه و برخوار، در حاشیه ابلاغ نتیجه بررسی صلاحیت داوطلبان، چنین خبر داد: “در شهرستان شاهین شهر و میمه تعداد ۲۵ نفر از داوطلبین تأیید صلاحیت شدند.”   🔹وی در این رابطه افزود: نتیجه تعیین صلاحیت داوطلبین مجلس شورای […]

image_pdfimage_print

سید محمد رضا کاظمی طبا؛ فرماندار و رئیس هیأت اجرایی حوزه های اصلی شاهین شهر و میمه و برخوار، در حاشیه ابلاغ نتیجه بررسی صلاحیت داوطلبان، چنین خبر داد:

“در شهرستان شاهین شهر و میمه تعداد ۲۵ نفر از داوطلبین تأیید صلاحیت شدند.”

 

🔹وی در این رابطه افزود:

نتیجه تعیین صلاحیت داوطلبین مجلس شورای اسلامی شهرستان  توسط هیئت نظارت بر انتخابات به شرح ذیل اعلام شد:

 

🔺از تعداد۶۹ نفر از داوطلبین بررسی شده در شهرستان شاهین شهر و میمه، ۲۵ نفر تأیید صلاحیت آنان محرز شد و تعداد ۸ نفر بدلیل عدم شرایط ثبت نام از ادامه حضور باز ماندند.

 

🔺ضمنا ۱۷ نفر از داوطلبین عدم تایید و ۱۹ نفر عدم احراز را از هیات نظارت کسب نمودند که می توانند برابر قانون اعتراض خود را پیگیری نمایند.

🔺لازم به ذکر است که:

اعتراض به نتیجه بررسی صلاحیت هیأت مرکزی نظارت، تنها از طریق مجازی و آدرس الکترونیکی https://Davtalab.shora_gc.ir خواهد بود و از ارائه آدرس برای اعتراض حضوری خودداری گردد.

 

♦️کاظمی طبا در پایان متذکر شد که:

“افزایش ۱۰۰ درصدی تایید صلاحیت کاندیداها را در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان شاهین شهر ومیمه و برخوار داشته ایم، چرا که از ۱۲ نفر کاندید تأیید صلاحیت شده به ۲۵ نفر رسیده ایم و از جمع ۷۴ نفر کاندید، ۲۵ نفر تأیید صلاحیت شده اند، این در حالی است که در دوره قبل از جمع ۵۴ نفر کاندید ۱۲ نفر تأیید صلاحیت شده بودند.”

برچسب ها :
مطالب مشابه

محل خاکسپاری شهید زاهدی در اصفهان سردار شهید محمدرضا زاهدی پس از سالها مجاهدت و دوری از یاران دیرین خود امروز در کنار همرزمان شهیدش در گلستان شهدای اصفهان آرام خواهد گرفت. وی در جوار شهید مصطفی ردانی پور و حاج حسین خرازی در گلستان شهدای اصفهان به خاک سپرده خواهد شد.

۱۸ فروردین ۱۴۰۳

    مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس   🗓 تاریخ: جمعه ۱۷ فروردین   ⏰ ساعت: ۱۰ صبح   📍مکان: از مقابل تالار شیخ بهایی به سمت مصلی نماز جمعه شاهین‌ شهر  

۱۵ فروردین ۱۴۰۳

مراسم تشییع شهید سردار زاهدی مراسم تشییع شهید در تهران همزمان با راهپیمایی روز جهانی قدس مراسم استقبال از پیکر مطهر شهید بعد از ظهر جمعه ۱۷ فروردین در اصفهان مراسم وداع با شهید در گلزار شهدای رهنان جمعه ۱۷ فروردین بعد از نماز مغرب و عشا مراسم وداع با شهید ساعت ۲۲ روز جمعه […]

۱۵ فروردین ۱۴۰۳

اولین دیدار رمضانی فرماندار شهرستان در سال ۱۴۰۳ شامگاه یکشنبه ۵ فروردین ماه ۱۴۰۳ سید محمد رضا کاظمی طبا؛ فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه، اولین دیدار رمضانی خود در سال ۱۴۰۳ را به قشر زحمت کش خدمات شهری شهرداری های شهرستان اختصاص داد. در این نشست صمیمی و غیر رسمی که پس از نماز […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − سیزده =