چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۹:۳۳:۳۸
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه با صدور پیامی، فرا رسیدن سیزدهمین روز از آذرماه؛ گرامیداشت ” روز بیمه ” را تبریک گفت.

سید محمدرضا کاظمی طبا؛ فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه با صدور پیامی، فرا رسیدن سیزدهمین روز از آذرماه؛ گرامیداشت ” روز بیمه ” را تبریک گفت. 🖋 متن پیام فرماندار بدین شرح است: باسمه تعالی صنعت بیمه کشور به عنوان بازوی حمایتی تأمین آرامش جامعه و صاحبان صنایع و سرمایه های آن در آزمونی […]

image_pdfimage_print

سید محمدرضا کاظمی طبا؛ فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه با صدور پیامی، فرا رسیدن سیزدهمین روز از آذرماه؛ گرامیداشت ” روز بیمه ” را تبریک گفت.

🖋 متن پیام فرماندار بدین شرح است:

باسمه تعالی

صنعت بیمه کشور به عنوان بازوی حمایتی تأمین آرامش جامعه و صاحبان صنایع و سرمایه های آن در آزمونی بزرگ در عرصه بین المللی که شاهد فشار و تحریم ها علیه کشور  هستیم خوش درخشیده است و به تبع آن تمامی مدیران زحمتکش در این صنعت کوشیده‌ اند با برنامه ریزی دقیق، هوشمندسازی در حوزه خدمات رسانی، ایفای مسئولیت قانونی و ارائه خدمات مطلوب به بیمه گذارانِ خود، پیام آور آرامش و امنیت خاطر برای بخش وسیعی از جامعه و فعالان اقتصادی باشند.

بیمه؛ نوید دهنده آرامش و امنیت خاطر برای عموم مردم و فعالان اقتصادی در حوزه های مختلف است…

بیمه؛ داشتن آرامش خیال در کوران حوادث و اتفاقات است…

بیمه؛ اهرمی مهم در ایجاد نظم اجتماعی و آرامش جامعه است.

و اما ۱۳ آذر “روز بیمه” :

مجالی است تا اهالی صنعت بیمه به عنوان مظهر آرامش و اطمینان، اقدامات و دستاورد های خود را مرور کنند و با استفاده از تجارب گذشته، افق های روشن تری را برای ذینفعان خود ترسیم نمایند.

امروز فرصت مغتنمی است، برای وفاق ملی و هم افزایی در صنعت بیمه و گام نهادن در مسیر تدبیر و امید تا اهالی این صنعت به عنوان مظهر آرامش و اطمینان و تضمین کننده امنیت روانی جامعه،اقدامات و دستاوردهای خود را بازنشر نمایند.

امروز روز سپاسگزاری از تلاش های عزیزانی است که خالصانه تلاش کرده اند تا بیمه به عنوان خانه ای امن برای مردم ایران زمین بنا شود.

🔷 اینجانب فرا رسیدن ۱۳ آذر را به تمامی تلاشگرانی که شبانه روز برای آرامش خیال و آسودگی خاطر مردمِ میهنم، در حال انجام خدمت صادقانه اند، به ویژه متولیان سخت کوش صنعت بیمه شهرستان، تبریک عرض نموده و امیدوارم در سایه ایزد متعال، روزهایی بی حادثه و شاد در انتظار همگان باشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

نصب هرگونه آگهی و تبلیغات بر روی بدنه خودروها ممنوع است . رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان سرهنگ زارع: نصب هرنوع علایم و پلاکهای متفرقه و همچنین الصاق یا نصب یا نقش هرنوع آگهی، نوشته، عکس و نوشتن عبارات و ترسیم نقوش روی شیشه ها یا بدنه درونی یا بیرونی وسایل نقلیه به […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

انتخابات؛ مظهر اقتدار ملی پایان مهلت تبلیغات انتخاباتی به گزارش کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی انتخابات فرمانداری شاهین شهر و میمه، سید محمد رضا کاظمی طبا با اشاره به تبلیغات انتخاباتی نامزدهای ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، چنین عنوان کرد: ” با عنایت به ماده (۷۰) قانون انتخابات […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

نشست مشترک عوامل اجرایی و ناظران شورای نگهبان در انتخابات ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ شامگاه سه شنبه ۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ سید محمد رضا کاظمی طبا؛ فرماندار و رئیس هیأت اجرایی حوزه اصلی انتخابیه شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در نشست مشترک عوامل اجرایی و ناظران شورای نگهبان که در محل تالار شیخ […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

آگهی انتخابات حوزه اصلی انتخابیه شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار: الف: مرکز حوزه انتخابیه و بخش مرکزی(شاهین شهر، گز برخوار ، گرگاب)

۶ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =