چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
۱۹:۰۹:۱۱
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان

فرماندار: دستگاههای متولی و اعضای شورای حفاظت از منابع آب شهرستان اهتمام ویژه ای درجلوگیری از برداشت های غیر مجاز از منابع آبی را در دستور کار خود قرار دهند. سید محمدرضا کاظمی طباء فرماندار در جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان که در روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ در محل فرمانداری شهرستان تشکیل […]

image_pdfimage_print

فرماندار: دستگاههای متولی و اعضای شورای حفاظت از منابع آب شهرستان اهتمام ویژه ای درجلوگیری از برداشت های غیر مجاز از منابع آبی را در دستور کار خود قرار دهند.

سید محمدرضا کاظمی طباء فرماندار در جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان که در روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ در محل فرمانداری شهرستان تشکیل گردید ، فرهنگ سازی در مصرف بهینه آب را موثر دانست و افزود رسانه ها باید مردم را از وضیعت فعلی منابع آب آگاه و بر ضرورت استفاده بهینه از آن تاکید کنند.

فرماندار با اشاره به اینکه کشاورزی بخش مهم از اقتصاد شهرستان است افزود: با توجه به خشکسالی های اخیر و کمبود منابع آب اداره جهاد کشاورزی شهرستان زمینه تشویق کشاورزان در خصوص کشت محصولات کم آب را در دستور کار قرار دهد.

رئیس شورای حفاظت از آب شهرستان نصب کنتور هوشمند جهت چاههای آب را مورد تاکید قرار داد و از اداره جهاد کشاورزی و صنف کشاورزان درخواست نمود ضمن اطلاع رسانی به کشاورزان زمینه هوشمندسازی کنتورهای برق چاههای آب کشاورزی را فراهم نمایند. ایشان هم چنین اداره صنعت، معدن و تجارت و اداره منابع آب شهرستان را مامور کرد ضمن برگزاری جلسه با مدیران شهرک های صنعتی و نظارت بر چاههای موجود نسبت به نصب کنتور اقدام نمایند.

برگزاری کلاسهای آموزشی برای کشاورزان در ارتباط با نحوه استفاده بهینه از آب و آبیاری محصولات ، ارائه الگوی کشت و نیاز آبی در نقاط مختلف شهرستان قبل از شروع سال آبی ، از دیگر تاکیدات فرماندار در این جلسه بود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

آیت الله شیخ عبدالقائم شوشتری را بیشتر بشناسیم. روح ملکوتی اسوه تقوا و معرفت، سالک الی الله، مرد علم و عمل، آیت الله عبدالقائم شوشتری رحمت الله علیه به ملکوت اعلی پیوست. آیت الله عبدالقائم شوشتری از مجتهدان و عرفا معاصر شیعی ایرانی بود. وی تحصیلات عالی خود را در قم نزد آیت الله طباطبایی، […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

إنَّا لِلَّه وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ارتحال حضرت آیت الله شوشتری رحمه الله علیه از علمای ربانی و عارف استان اصفهان و از اساتید اخلاق حوزه علمیه اصفهان و امام جمعه اسبق شاهین شهر که بعد از مدت‌ها تحمل بیماری دعوت حق را لبیک گفتند را به محضر امام زمان عج‌الله تعالی فرجه، مقام معظم […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

برنامه تبلیغاتی کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری در استان اصفهان از ” صدای مرکز اصفهان ” روز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ آقای عبدالمحمود عبدالهی؛ ساعت ۱۰:۳۰ آقای عبدالامیر خطاط؛ ساعت ۱۶:۳۰ آقای حمید الهی دوست؛ ساعت ۲۰:۳۰ آقای سید محمد علی فقیهی؛ ساعت ۲۲

۱ اسفند ۱۴۰۲

۱۰ روز تا حماسه ای دیگر اصول رفتاری نماینده مجلس چیست؟ نماینده باید در رفتار خود: اصل صداقت را پیشه کند. شفافیت داشته باشد. صاحب استقلال باشد. به تمام مردم پاسخگو باشد.

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + شش =