چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
۱۲:۱۱:۳۰
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

شورای پدافند غیرعامل شهرستان

شورای پدافند غیرعامل شهرستان

image_pdfimage_print

جلسه شورای پدافند غیرعامل به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور یکی از اساتید پدافند غیر عامل استان،معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ،بخشدار بخش میمه،مدیران و کارشناسان ادارات و دستگاههای اجرایی و صنایع مستقر در شهرستان و با موضوع روز آمدی مباحث آموزشی در حوزه پدافند غیر عامل در محل فرمانداری برگزار شد.

سیدمحمدرضاکاظمی طبا فرماندار شهرستان در این جلسه،از پدافند غیر عامل به عنوان صلح آمیز ترین روش دفاعی در مقابله با حوادث و تهدیدات نامبرد و افزود: رعایت اصول پدافند غیرعامل،آگاهی و تسلط به مباحث در حوزه مخاطرات و حفظ آمادگی از الزامات این حوزه است که در نهایت منجر به دستیابی به جامعه ایمن خواهد شد.

رئیس شورای تامین شهرستان در ادامه با اشاره به تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل شهرستان گفت:هدف از تدوین این طرح انجام مطالعات پژوهشی از منظر پدافند غیرعامل برای شناخت صحیح ظرفیت ها، توانمندی ها، نقاط قوت و ضعف، تهدیدات و آسیب پذیری ها و مراکز مهم شهرستان و ارائه راهکارها و برنامه ریزی های اجرایی جهت مصون سازی و مقابله با تهدیدات دشمن می باشد. 

در ادامه این جلسه ضمن تشریح مباحث لازم ،بعضی از مأموریت های اساسی پدافند غیر عامل از جمله اقدامات پیش گیرانه، تلاش برای ارتقاء سطح بازدارندگی و توجه به زیرساخت ها با هدف آینده نگری، استمرار خدمات ضروری در مواقع بحران و ارتقاء پایداری مطرح و راهکارهای دقیق و کارشناسی برای کاهش آسیب پذیری ها و بی اثر کردن تهدیدات برای اعضای جلسه بیان گردید.

مطالب مشابه

آیت الله شیخ عبدالقائم شوشتری را بیشتر بشناسیم. روح ملکوتی اسوه تقوا و معرفت، سالک الی الله، مرد علم و عمل، آیت الله عبدالقائم شوشتری رحمت الله علیه به ملکوت اعلی پیوست. آیت الله عبدالقائم شوشتری از مجتهدان و عرفا معاصر شیعی ایرانی بود. وی تحصیلات عالی خود را در قم نزد آیت الله طباطبایی، […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

إنَّا لِلَّه وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ارتحال حضرت آیت الله شوشتری رحمه الله علیه از علمای ربانی و عارف استان اصفهان و از اساتید اخلاق حوزه علمیه اصفهان و امام جمعه اسبق شاهین شهر که بعد از مدت‌ها تحمل بیماری دعوت حق را لبیک گفتند را به محضر امام زمان عج‌الله تعالی فرجه، مقام معظم […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

برنامه تبلیغاتی کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری در استان اصفهان از ” صدای مرکز اصفهان ” روز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ آقای عبدالمحمود عبدالهی؛ ساعت ۱۰:۳۰ آقای عبدالامیر خطاط؛ ساعت ۱۶:۳۰ آقای حمید الهی دوست؛ ساعت ۲۰:۳۰ آقای سید محمد علی فقیهی؛ ساعت ۲۲

۱ اسفند ۱۴۰۲

۱۰ روز تا حماسه ای دیگر اصول رفتاری نماینده مجلس چیست؟ نماینده باید در رفتار خود: اصل صداقت را پیشه کند. شفافیت داشته باشد. صاحب استقلال باشد. به تمام مردم پاسخگو باشد.

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 20 =