1

دیدار فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان با فرمانده فراجا

سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان در دیدار خود با فرمانده فراجا شهرستان با اشاره به نقش تعیین کننده پلیس در تامین امنیت، نظم و آرامش جامعه، از همراهی و همدلی پرسنل نیروی انتظامی با مردم و مسئولین تقدیر نمود و گفت:نیروی انتظامی ضمن برخورداری از اقتدار و صلابت مثال زدنی، همواره در کنار مردم و حافظ جان و مال آنان بوده است و برای تحقق این وظیفه سنگین و مهم با همه توان و جدیت تلاش می کند.

فرماندار  گفت: براساس ابلاغ شورای تامین شهرستان همه دستگاه‌ها مکلف به تعامل و همکاری مطلوب با فراجای شهرستان در عمل به وظایف و تکالیف قانونی و سازمانی به نحو مطلوب و شایسته خواهند بود. فرمانده فراجا شهرستان نیز در این دیدار به بیان گزارشی  از دستگیری عاملان سرقت‌های کابل های مخابراتی در سطح شهرستان ،کشف خودروی سرقتی، اجرای طرح مبارزه با قاچاق مواد و دستگیری سه نفر قاچاقچی مواد مخدر پرداخت.

سرهنگ ثابت راسخ  در ادامه با تشکر از حمایتهای شورای تامین شهرستان و همکاری با فراجا افزود: اجرای طرح‌های امنیت محله محور با هدف ارتقاء امنیت اجتماعی، کاهش جرایم و افزایش احساس امنیت در بین مردم با جدیت از سوی پلیس در محلات و نقاط مختلف شهرستان ادامه خواهد داشت.