چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
۱۲:۴۱:۵۸
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

دیدار با رئیس فدراسیون چوگان کشور

دیدار با رئیس فدراسیون چوگان کشور

image_pdfimage_print

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه در دیدار خود با رئیس فدراسیون چوگان کشور با اشاره به پیشینه و تاریخ کهن ورزش چوگان گفت:رهبر معظم انقلاب در مقاطع مختلف بر حفظ و احیای ورزش های بومی از جمله چوگان تاکید فرموده اند و بی شک احیای این رشته ورزشی که از نظر منطق و مضمون ریشه در فرهنگ غنی ایرانی دارد حائز اهمیت است.

فرماندار شهرستان در این دیدار که با حضور روسای هیات چوگان استان و شهرستان، اداره ورزش و جوانان برگزار شد بود با بیان اینکه نگاه توسعه‌ای در هر جایگاه می‌تواند سبب رشد یک مجموعه شود بر لزوم توجه و برنامه‌ریزی دقیق در راستای حرکت به سمت ارتقا ورزش چوگان در شهرستان تاکید نمود.
وی در ادامه با بیان اینکه شاهین شهر و میمه از معدود شهرستان های فعال استان در حوزه چوگان است به کسب مقام توسط بانوان و آقایان فعال در حوزه ورزش چوگان اشاره و افزود: بر اساس ظرفیتی که در شهرستان وجود دارد از اعضای هیات چوگان انتظار میرود با هماهنگی و نظارت اداره ورزش و جوانان و همچنین جلب نظر بخش خصوصی در حمایت و تامین هزینه ها، زمینه میزبانی شهرستان برای برگزاری مسابقات استانی و کشوری چوگان را بوجود آورند.

رئیس فدراسیون چوگان کشور نیز در این دیدار از فعالیتها هیات چوگان و حمایت های مدیریت شهرستان تقدیر و تشکر و خواهان همکاری های مشترک با فدراسیون به جهت فراهم نمودن امکانات هر چه بیشتر در گسترش ورزش چوگان و راه اندازی مرکز آموزش چوگان در منطقه شد.

مطالب مشابه

آیت الله شیخ عبدالقائم شوشتری را بیشتر بشناسیم. روح ملکوتی اسوه تقوا و معرفت، سالک الی الله، مرد علم و عمل، آیت الله عبدالقائم شوشتری رحمت الله علیه به ملکوت اعلی پیوست. آیت الله عبدالقائم شوشتری از مجتهدان و عرفا معاصر شیعی ایرانی بود. وی تحصیلات عالی خود را در قم نزد آیت الله طباطبایی، […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

إنَّا لِلَّه وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ارتحال حضرت آیت الله شوشتری رحمه الله علیه از علمای ربانی و عارف استان اصفهان و از اساتید اخلاق حوزه علمیه اصفهان و امام جمعه اسبق شاهین شهر که بعد از مدت‌ها تحمل بیماری دعوت حق را لبیک گفتند را به محضر امام زمان عج‌الله تعالی فرجه، مقام معظم […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

برنامه تبلیغاتی کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری در استان اصفهان از ” صدای مرکز اصفهان ” روز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ آقای عبدالمحمود عبدالهی؛ ساعت ۱۰:۳۰ آقای عبدالامیر خطاط؛ ساعت ۱۶:۳۰ آقای حمید الهی دوست؛ ساعت ۲۰:۳۰ آقای سید محمد علی فقیهی؛ ساعت ۲۲

۱ اسفند ۱۴۰۲

۱۰ روز تا حماسه ای دیگر اصول رفتاری نماینده مجلس چیست؟ نماینده باید در رفتار خود: اصل صداقت را پیشه کند. شفافیت داشته باشد. صاحب استقلال باشد. به تمام مردم پاسخگو باشد.

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =