چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
۱۱:۱۹:۵۶
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

تاکید فرماندار شهرستان بر تسریع در تعمیرات آبرسانی واستفاده از ظرفیت‌های استان و شهرستان

تاکید فرماندار شهرستان بر تسریع در تعمیرات آبرسانی واستفاده از ظرفیت‌های استان و شهرستان

image_pdfimage_print

پیرو اطلاعیه قطع آب شهرهای شاهین‌شهر ، گزبرخوار و گرگاب، به منظور اجرای عملیات تعمیر و رفع مشکل آبرسانی،فرماندار شهرستان بر تسریع در این عملیات و رفع مشکل آبرسانی با بهره گیری از تمام ظرفیت‌های استان و شهرستان به مدیریت آبفای شهرستان تاکید نمود.

 

سید محمد رضا کاظمی طبا در این خصوص ضمن ملزم دانستن همکاری و تعامل کلیه دستگاه‌های اجرایی شهرستان با مدیریت آبفا در صورت نیاز ،بر استفاده از تمام ظرفیت منابع آبی شهرستان و نظارت بر اعمال کمترین قطعی آب برای مصرف کنندگان خانگی تاکید نمود.

فرماندار شهرستان همچنین ضمن تاکید ویژه به مدیریت آبفای شهرستان در جهت کاهش مصرف یا قطع و الویت این مهم در مصارف غیر خانگی، تصریح نمود در صورت نیاز برای جبران کمبود های احتمالی از ظرفیت تانکرهای بخش خصوصی و دستگاههای اجرایی و نیروهای مسلح در آبرسانی به محلات شهر استفاده گردد.

فرماندار شهرستان ضمن اشاره به اهمیت همکاری رسانه ها در راستای اطلاع رسانی مناسب و هماهنگی با اداره آبفای شهرستان در این خصوص، بر استفاده از این ظرفیت مهم در جهت تشویق شهروندان به صرفه جویی آب در شرایط حاضر تاکید و بر همین اساس در خصوص حضور اصحاب رسانه در محل تعمیرات خط لوله (بزرگراه آزادگان )، در صورت امکان و با هماهنگی اداره آبفا شهرستان توصیه نمود.

نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن ابراز امیدواری در خصوص اجرای کامل این عملیات، افزود: همراهی شهروندان در مدیریت و کاهش مصرف آب در مدت تعمیرات خط لوله (بزرگراه آزادگان) یاری گر مدیران شهرستان است و انشالله با تلاش ویژه همکاران در آبفای استان اصفهان و شهرستان شاهین شهر و میمه این پروژه با کمترین مشکل به اتمام خواهد رسید.

مطالب مشابه

آیت الله شیخ عبدالقائم شوشتری را بیشتر بشناسیم. روح ملکوتی اسوه تقوا و معرفت، سالک الی الله، مرد علم و عمل، آیت الله عبدالقائم شوشتری رحمت الله علیه به ملکوت اعلی پیوست. آیت الله عبدالقائم شوشتری از مجتهدان و عرفا معاصر شیعی ایرانی بود. وی تحصیلات عالی خود را در قم نزد آیت الله طباطبایی، […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

إنَّا لِلَّه وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ارتحال حضرت آیت الله شوشتری رحمه الله علیه از علمای ربانی و عارف استان اصفهان و از اساتید اخلاق حوزه علمیه اصفهان و امام جمعه اسبق شاهین شهر که بعد از مدت‌ها تحمل بیماری دعوت حق را لبیک گفتند را به محضر امام زمان عج‌الله تعالی فرجه، مقام معظم […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

برنامه تبلیغاتی کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری در استان اصفهان از ” صدای مرکز اصفهان ” روز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ آقای عبدالمحمود عبدالهی؛ ساعت ۱۰:۳۰ آقای عبدالامیر خطاط؛ ساعت ۱۶:۳۰ آقای حمید الهی دوست؛ ساعت ۲۰:۳۰ آقای سید محمد علی فقیهی؛ ساعت ۲۲

۱ اسفند ۱۴۰۲

۱۰ روز تا حماسه ای دیگر اصول رفتاری نماینده مجلس چیست؟ نماینده باید در رفتار خود: اصل صداقت را پیشه کند. شفافیت داشته باشد. صاحب استقلال باشد. به تمام مردم پاسخگو باشد.

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 10 =