سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
۰۶:۴۹:۰۳
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

جلسه شورای آموزش و پرورش شاهین شهر

جلسه شورای آموزش و پرورش شاهین شهر

image_pdfimage_print

سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان درجلسه شورای آموزش و پرورش شاهین شهر طی سخنانی ضمن گرامیداشت ۸آبان روز نوجوان و بسیج دانش آموزی و همچنین مناسبت پیش رو (۱۳آبان) روز دانش آموزش گفت: آموزش و پرورش سنگ بنا و نقطه آغازین حرکت هدفمند و برنامه‌ریزی شده به سوی آینده روشن در یک جامعه بوده لذا کیفیت اقدامات، فعالیتها و حرکت در مسیر اهداف از پیش تعیین شده در این خصوص، سیر رو به جلو و همه جانبه علمی، فناوری،اقتصادی فرهنگی و توسعه ای کشور را بهمراه خواهد داشت.
رئیس شورای آموزش و پرورش شاهین شهر در ادامه با اشاره‌ به آغاز سال جدید تحصیلی۱۴۰۲-۱۴۰۱از مجموعه اقدامات مدیریت و شورای آموزش پرورش شاهین شهر به جهت برگزاری مقدمات سال جدید تحصیلی تقدیر نمود.وی در ادامه افزود: جبران عقب‌ماندگی‌های ناشی از دو سال مواجهه سخت با کرونا بخصوص در حوزه آموزش و پرورش، مستلزم تلاش بی‌وقفه دست اندرکاران همراه با برنامه ریزی برای کیفیت بخشی به خدمات قابل ارائه به دانش آموزان است.

فرماندار شهرستان با اشاره به در پیش بودن هفته کتاب، با بیان اینکه ترویج فرهنگ کتاب خوانی در بین همه اقشار خصوصا کودکان و نوجوانان میتواند تاثیر مستقیمی بر افزایش آگاهی فردی و اجتماعی و در نهایت توسعه فرهنگی جامعه داشته باشد خواستار توجه جدی و برنامه ریزی جهت ترویج فرهنگ مطالعه کتاب و انس با کتاب به ویژه در بین دانش آموزان شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان در قسمتی دیگر از سخنان خود با اشاره به اهمیت و اهتمام مدیریت شهرستان به مقوله آموزش و پرورش و تلاش دوچندان در رفع کمبودهای این حوزه افزود:راهکارها و تمهیدات لازم جهت رفع نیازهای تجهیزاتی و فضای آموزشی در شهرستان اندیشیده شده که برخی در حال انجام و اقدامات تکمیلی در آینده نزدیک عملیاتی خواهد شد.

فرماندار همچنین بر پیش بینی موارد ضروری در زمینه رفع مشکلات سرویس ایاب و ذهاب مدارس و حمایتهای لازم توسط شهرداری خصوصا برای دانش آموزان استثنایی تاکید نمود.
در این جلسه در خصوص تکمیل کلینیک فرهنگیان،برگزاری دوره های مشاوره در مدارس،تبیین اولویتهای آموزشی و فرهنگی،اجرای فعالیتهای اجتماعی محور بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

برچسب ها :
مطالب مشابه

  اطلاعیه: ” جذب سرمایه گذار جهت واگذاری ساخت و نصب پل پیاده روبروی شرکت گلشهد نقش جهان( محور اصفهان _ تهران ) و ساخت، نصب و بهره برداری از تابلوهای تبلیغاتی بر روی پیشانی آن ”   بدینوسیله به اطلاع می رساند: با توجه به برگزاری مزایده های عمومی واگذاری ساخت و نصب پل […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

  دیدار آقای رشتیانی؛ رئیس دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی شهرستان و جمعی از همکاران با فرماندار شهرستان   📆 یکشنبه ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۳   🔰 رئیس دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی شهرستان شاهین شهر و میمه و جمعی از همکاران با حضور در دفتر فرماندار، با سید محمدرضا کاظمی طبا دیدار و در […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

  گزارش ملاقات مردمی فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه   📆 روز دوشنبه ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳   🔰سید محمدرضا کاظمی طبا؛ فرماندار شهرستان روز دوشنبه به صورت چهره به چهره با مراجعین ملاقات و ضمن پاسخگویی به مطالبات مطرح شده، موارد را جهت پیگیری به مسئولین مربوطه ارجاع نمود.   علاوه بر آن […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

  کمیسیون تجدید نظر ماده ۱۰۰ شهرداری شاهین شهر با حضور سید محمد رضا کاظمی طبا؛ فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار گردید.   📅  صبح روز دوشنبه ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳   در این جلسه که با حضور اعضای کمیسیون برگزار شد، تخلفات مربوط به امور ساختمانی از جمله: 🔺 اضافه بنا مازاد […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =