پنج شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲
۱۱:۵۳:۲۲
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

جلسه شورای آموزش و پرورش شاهین شهر

جلسه شورای آموزش و پرورش شاهین شهر

image_pdfimage_print

سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان درجلسه شورای آموزش و پرورش شاهین شهر طی سخنانی ضمن گرامیداشت ۸آبان روز نوجوان و بسیج دانش آموزی و همچنین مناسبت پیش رو (۱۳آبان) روز دانش آموزش گفت: آموزش و پرورش سنگ بنا و نقطه آغازین حرکت هدفمند و برنامه‌ریزی شده به سوی آینده روشن در یک جامعه بوده لذا کیفیت اقدامات، فعالیتها و حرکت در مسیر اهداف از پیش تعیین شده در این خصوص، سیر رو به جلو و همه جانبه علمی، فناوری،اقتصادی فرهنگی و توسعه ای کشور را بهمراه خواهد داشت.
رئیس شورای آموزش و پرورش شاهین شهر در ادامه با اشاره‌ به آغاز سال جدید تحصیلی۱۴۰۲-۱۴۰۱از مجموعه اقدامات مدیریت و شورای آموزش پرورش شاهین شهر به جهت برگزاری مقدمات سال جدید تحصیلی تقدیر نمود.وی در ادامه افزود: جبران عقب‌ماندگی‌های ناشی از دو سال مواجهه سخت با کرونا بخصوص در حوزه آموزش و پرورش، مستلزم تلاش بی‌وقفه دست اندرکاران همراه با برنامه ریزی برای کیفیت بخشی به خدمات قابل ارائه به دانش آموزان است.

فرماندار شهرستان با اشاره به در پیش بودن هفته کتاب، با بیان اینکه ترویج فرهنگ کتاب خوانی در بین همه اقشار خصوصا کودکان و نوجوانان میتواند تاثیر مستقیمی بر افزایش آگاهی فردی و اجتماعی و در نهایت توسعه فرهنگی جامعه داشته باشد خواستار توجه جدی و برنامه ریزی جهت ترویج فرهنگ مطالعه کتاب و انس با کتاب به ویژه در بین دانش آموزان شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان در قسمتی دیگر از سخنان خود با اشاره به اهمیت و اهتمام مدیریت شهرستان به مقوله آموزش و پرورش و تلاش دوچندان در رفع کمبودهای این حوزه افزود:راهکارها و تمهیدات لازم جهت رفع نیازهای تجهیزاتی و فضای آموزشی در شهرستان اندیشیده شده که برخی در حال انجام و اقدامات تکمیلی در آینده نزدیک عملیاتی خواهد شد.

فرماندار همچنین بر پیش بینی موارد ضروری در زمینه رفع مشکلات سرویس ایاب و ذهاب مدارس و حمایتهای لازم توسط شهرداری خصوصا برای دانش آموزان استثنایی تاکید نمود.
در این جلسه در خصوص تکمیل کلینیک فرهنگیان،برگزاری دوره های مشاوره در مدارس،تبیین اولویتهای آموزشی و فرهنگی،اجرای فعالیتهای اجتماعی محور بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

برچسب ها :
مطالب مشابه

اطلاعیه برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های استان اصفهان و شهرستان‌های تابعه:  

۴ مهر ۱۴۰۲

  ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار شهرستان شاهین شهر میمه در روز دوشنبه سوم مهرماه سید محمدرضاکاظمی طبا فرماندار شهرستان روز دوشنبه به صورت چهره به چهره با مراجعین ملاقات و ضمن پاسخگویی به مطالبات مطرح شده، موارد را جهت پیگیری به معاون و سایر مسئولین مربوطه ارجاع نمود.    […]

۳ مهر ۱۴۰۲

🔰دوشنبه سوم مهرماه ۱۴۰۲ کمیسیون تجدید نظر ماده۱۰۰ شهرداری شاهین شهر با حضور فرماندار شهرستان،رئیس دادگستری شهرستان،نمایندگان شهرداری و شورای اسلامی شهر در کمیسیون برگزار شد. در این جلسه پرونده تخلفات مربوط به امور ساختمانی از جمله اضافه بنا مازاد بر مساحت زیربنای مندرج در پروانه ساختمانی ،عدم احداث پارکینگ ،عدم استحکام بنا ،عدم رعایت […]

۳ مهر ۱۴۰۲

🔰همزمان با هفته دفاع مقدس دیدار فرماندار شهرستان با خانواده شهید علیرضا پاینده سید محمدرضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان با حضور در منزل شهید پاینده با خانواده این شهید گرامی در شهر گزبرخواردیدار و گفتگو کرد در این دیدار که امام جمعه گزبرخوار ورئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیز حضور داشت فرماندار ضمن […]

۱ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 11 =