نشست بررسی مسائل شهرستان در حوزه بهداشت و درمان

در جلسه‌ای به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان، معاون و کارشناس واحد غذا و دارو این اداره، وضعیت موجودی داروهای خاص و مشکلات کمبود سرم در شهرستان مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.

در این جلسه در خصوص روند انجام بازرسی و نظارت برفروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی سطح شهرستان و ایجاد هماهنگی با اتاق اصناف جهت بازدیدهای مشترک تصمیم گیری شد.

فرماندار در ادامه این جلسه پیرو شکایات متعدد شهروندان و تخلفات صورت گرفته از یکی از داروخانه های شهرستان در جریان نظارتهای قانونی و آخرین اقدامات صورت گرفته از طرف شبکه بهداشت و درمان قرار  گرفت.

عضای جلسه همچنین ضمن بیان مشکلات و چالش های مربوط به رعایت موارد بهداشتی کارخانجات صنایع غذایی و مشکلات بازرسین نظارت بر موادغذایی در حین بازدید از کارخانجات، خواستار حمایت های بیش از پیش مدیریت شهرستان و مساعدت در این خصوص شدند.

فرماندار شهرستان در این جلسه  ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفت گفت: توجه به سلامت مواد غذایی در راستای تامین سلامت افراد جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این مهم مورد حمایت همه جانبه مراجع نظارتی ،قضایی و انتظامی شهرستان قرار خواهد گرفت.