پنج شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۲:۲۳:۴۵
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

نشست بررسی مسائل شهرستان در حوزه بهداشت و درمان

نشست بررسی مسائل شهرستان در حوزه بهداشت و درمان

image_pdfimage_print

در جلسه‌ای به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان، معاون و کارشناس واحد غذا و دارو این اداره، وضعیت موجودی داروهای خاص و مشکلات کمبود سرم در شهرستان مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.

در این جلسه در خصوص روند انجام بازرسی و نظارت برفروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی سطح شهرستان و ایجاد هماهنگی با اتاق اصناف جهت بازدیدهای مشترک تصمیم گیری شد.

فرماندار در ادامه این جلسه پیرو شکایات متعدد شهروندان و تخلفات صورت گرفته از یکی از داروخانه های شهرستان در جریان نظارتهای قانونی و آخرین اقدامات صورت گرفته از طرف شبکه بهداشت و درمان قرار  گرفت.

عضای جلسه همچنین ضمن بیان مشکلات و چالش های مربوط به رعایت موارد بهداشتی کارخانجات صنایع غذایی و مشکلات بازرسین نظارت بر موادغذایی در حین بازدید از کارخانجات، خواستار حمایت های بیش از پیش مدیریت شهرستان و مساعدت در این خصوص شدند.

فرماندار شهرستان در این جلسه  ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفت گفت: توجه به سلامت مواد غذایی در راستای تامین سلامت افراد جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این مهم مورد حمایت همه جانبه مراجع نظارتی ،قضایی و انتظامی شهرستان قرار خواهد گرفت.

برچسب ها :
مطالب مشابه

آیت الله شیخ عبدالقائم شوشتری را بیشتر بشناسیم. روح ملکوتی اسوه تقوا و معرفت، سالک الی الله، مرد علم و عمل، آیت الله عبدالقائم شوشتری رحمت الله علیه به ملکوت اعلی پیوست. آیت الله عبدالقائم شوشتری از مجتهدان و عرفا معاصر شیعی ایرانی بود. وی تحصیلات عالی خود را در قم نزد آیت الله طباطبایی، […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

إنَّا لِلَّه وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ارتحال حضرت آیت الله شوشتری رحمه الله علیه از علمای ربانی و عارف استان اصفهان و از اساتید اخلاق حوزه علمیه اصفهان و امام جمعه اسبق شاهین شهر که بعد از مدت‌ها تحمل بیماری دعوت حق را لبیک گفتند را به محضر امام زمان عج‌الله تعالی فرجه، مقام معظم […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

برنامه تبلیغاتی کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری در استان اصفهان از ” صدای مرکز اصفهان ” روز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ آقای عبدالمحمود عبدالهی؛ ساعت ۱۰:۳۰ آقای عبدالامیر خطاط؛ ساعت ۱۶:۳۰ آقای حمید الهی دوست؛ ساعت ۲۰:۳۰ آقای سید محمد علی فقیهی؛ ساعت ۲۲

۱ اسفند ۱۴۰۲

۱۰ روز تا حماسه ای دیگر اصول رفتاری نماینده مجلس چیست؟ نماینده باید در رفتار خود: اصل صداقت را پیشه کند. شفافیت داشته باشد. صاحب استقلال باشد. به تمام مردم پاسخگو باشد.

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =