اولین گردهمایی روسای هیات ورزشی شهرستان برگزار شد

فرماندار شهرستان در اولین گردهمایی روسای هیات ورزشی شهرستان طی سخنانی ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش، با اشاره به تخصیص بودجه شهرستان در حوزه ورزش در سال ۱۴۰۱ گفت:نگاه و رویکرد مدیریت شهرستان نگاهی براساس سرانه جمعیت و استفاده همگانی مردم از ظرفیت‌ها و امکانات ورزشی بوده است. فرماندار گفت: بطور مثال با تکمیل پروژه ی استخر شاهین شهر جمعیتی بالغ بر ۲۰۰ هزار نفر از امکاناتش بهره مند می‌شوند لذا رضایت مندی اکثریت مردم در اولویت می باشد.
وی افزود: متأسفانه شهرستان در نزدیک به یک دهه اخیر با مشکلاتی اعم از کمبودهای ورزشی و عدم زیرساخت های مناسب در این حوزه مواجه بوده و این موضوع سبب نزول درجه و اعتبار شهرستان در ارزیابی های استانی شده است که برای جبران آن نیاز به تلاش دوچندان می باشد.

فرماندار در قسمتی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه مدیریت شهرستان رفع دغدغه مندیهای ورزشکاران و هیات ورزشی را در دستور کار دارد افزود: در همین راستا از هیات ورزشی شهرستان انتظار میرود ضمن هماهنگی و تعامل کامل با اداره ورزش و جوانان،فعالیتها و اقدامات خود را براساس رعایت موازین و اجرای قوانین انجام و اهتمام لازم را نسبت به ترویج و توسعه ورزش، خصوصا ورزش همگانی داشته باشد.

لازم به ذکر است در این آیین از پیشکسوتان و خیرین حوزه ورزش شهرستان تجلیل بعمل آورده شد.