بازدید از سازمان مدیریت حمل ونقل/لزوم آینده نگری و پیش بینی تمهیدات برای تأمین زیرساخت‌های حمل و نقل

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان،سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار در ادامه بازدیدهای خود از ادارات ضمن حضور در سازمان حمل ونقل شهرداری شاهین شهر از قسمتهای مختلف این مجموعه بازدید و از نحوه خدمات رسانی به شهروندان،وضعیت ایستگاه‌های اتوبوس وتردد اتوبوس های بین شهری(اصفهان-شاهین شهر) مطلع گردید.

فرماندار در این بازدید ضمن تقدیر از مجموعه کارکنان و رانندگان سازمان حمل و نقل با بیان اینکه حمل ‌و نقل عمومی از جمله موضوعاتی است که در دایره خدمات شهری نقش مهم و تاثیری‌گذاری دارد افزود: روند شتابان توسعه شهرنشینی و افزایش جمعیت در شاهین شهر، منجر به افزایش تقاضا برای تأمین زیرساخت‌های حمل و نقل و همچنین لزوم آینده نگری و پیش بینی تمهیدات در این خصوص میباشد.

فرماندار شهرستان در ادامه این بازدید ضمن حضور در مرکز پایش تصویری سازمان حمل و نقل از آخرین اقدامات صورت گرفته در خصوص راه‌اندازی شبکه هوشمند حمل‌ونقل عمومی اتوبوس‌ها بر طبق برنامه زمانی مشخص در سطح شهر و همچنین طراحی و عرضه اپلیکیشن این سامانه به شهروندان مطلع گردید.

 

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */