پنج شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲
۱۲:۲۲:۵۸
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

بهره برداری از تجهیز ۴ اتاق عمل در بیمارستان گلدیس شاهین شهر

بهره برداری از تجهیز ۴ اتاق عمل در بیمارستان گلدیس شاهین شهر

image_pdfimage_print

آیین بهره برداری از پروژه تجهیز ۴ اتاق عمل با ۸ تخت خواب بیمارستانی، در بیمارستان گلدیس شاهین شهر با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی،فرماندار شهرستان شاهین شهر ومیمه ،رئیس شورای اسلامی شاهین شهر،روسای شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان گلدیس،فرماندهی انتظامی شهرستان،مسئولین دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی استان و جمعی از پرسنل بیمارستان روز پنجشنبه۷ مهر برگزار شد.

فرماندار شهرستان در آیین افتتاح و بهره برداری از اتاق های عمل بیمارستان گلدیس با اشاره به رشد جمعیت شهرستان و به تبع آن افزایش درخواست ها در حوزه بهداشت و درمان گفت:ارتقاء و افزایش ظرفیت خدمات رسانی در حوزه بهداشت و درمان از جمله دغدغه مندیهای مدیریت شهرستان می باشد و در همین راستا طی جلسات و نشست های متعدد با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و دیگر دستگاههای مرتبط موضوع تجهیز و افزایش ظرفیت بیمارستان گلدیس به عنوان تنها بیمارستان بخش مرکزی شهرستان در دستور کار قرار گرفت.

:فرماندار شهرستان در ادامه با اشاره به ارائه خدمات متنوع و خدمت رسانی به بیماران شاهین شهری و همچنین شهرستان های همجوار در بیمارستان گلدیس افزود:قطعا نیاز شهرستان با توجه به حجم مراجعات بیش از  ۱۱۸ تخت بیمارستانی میباشد که این کمبود با وارد چرخه خدمت شدن بیمارستان ۶۰ تخته خوابی نفت جبران خواهد شد.

فرماندار در ادامه افزود: امیدواریم با پیگیری های صورت گرفته در خصوص تامین اعتبارات و همچنین حمایتهای خیرین، مسائل و کمبودهای شهرستان در حوزه درمانی مرتفع گردد.

رئیس بیمارستان نیز در این آیین گفت:با افتتاح این اتاق های عمل از این پس انجام کلیه عمل های جراحی اعم از ارتوپدی،مغز و اعصاب،عمومی,زنان،اورولوژی و پوست در بیمارستان گلدیس انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است پروژه تجهیز ۴ اتاق عمل با ۸ تخت خواب بیمارستانی با اعتباری بالغ بر ۱۳۰میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین در این آیین با حضور مسئولین شهرستان، کلنگ آغاز عملیات توسعه و افزایش ظرفیت بخش های اورژانس،icu و ccuبیمارستان گلدیس با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال به زمین زده شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

اطلاعیه برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های استان اصفهان و شهرستان‌های تابعه:  

۴ مهر ۱۴۰۲

  ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار شهرستان شاهین شهر میمه در روز دوشنبه سوم مهرماه سید محمدرضاکاظمی طبا فرماندار شهرستان روز دوشنبه به صورت چهره به چهره با مراجعین ملاقات و ضمن پاسخگویی به مطالبات مطرح شده، موارد را جهت پیگیری به معاون و سایر مسئولین مربوطه ارجاع نمود.    […]

۳ مهر ۱۴۰۲

🔰دوشنبه سوم مهرماه ۱۴۰۲ کمیسیون تجدید نظر ماده۱۰۰ شهرداری شاهین شهر با حضور فرماندار شهرستان،رئیس دادگستری شهرستان،نمایندگان شهرداری و شورای اسلامی شهر در کمیسیون برگزار شد. در این جلسه پرونده تخلفات مربوط به امور ساختمانی از جمله اضافه بنا مازاد بر مساحت زیربنای مندرج در پروانه ساختمانی ،عدم احداث پارکینگ ،عدم استحکام بنا ،عدم رعایت […]

۳ مهر ۱۴۰۲

🔰همزمان با هفته دفاع مقدس دیدار فرماندار شهرستان با خانواده شهید علیرضا پاینده سید محمدرضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان با حضور در منزل شهید پاینده با خانواده این شهید گرامی در شهر گزبرخواردیدار و گفتگو کرد در این دیدار که امام جمعه گزبرخوار ورئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیز حضور داشت فرماندار ضمن […]

۱ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + یک =