چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۱۶:۲۰
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

بهره برداری از تجهیز ۴ اتاق عمل در بیمارستان گلدیس شاهین شهر

بهره برداری از تجهیز ۴ اتاق عمل در بیمارستان گلدیس شاهین شهر

image_pdfimage_print

آیین بهره برداری از پروژه تجهیز ۴ اتاق عمل با ۸ تخت خواب بیمارستانی، در بیمارستان گلدیس شاهین شهر با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی،فرماندار شهرستان شاهین شهر ومیمه ،رئیس شورای اسلامی شاهین شهر،روسای شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان گلدیس،فرماندهی انتظامی شهرستان،مسئولین دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی استان و جمعی از پرسنل بیمارستان روز پنجشنبه۷ مهر برگزار شد.

فرماندار شهرستان در آیین افتتاح و بهره برداری از اتاق های عمل بیمارستان گلدیس با اشاره به رشد جمعیت شهرستان و به تبع آن افزایش درخواست ها در حوزه بهداشت و درمان گفت:ارتقاء و افزایش ظرفیت خدمات رسانی در حوزه بهداشت و درمان از جمله دغدغه مندیهای مدیریت شهرستان می باشد و در همین راستا طی جلسات و نشست های متعدد با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و دیگر دستگاههای مرتبط موضوع تجهیز و افزایش ظرفیت بیمارستان گلدیس به عنوان تنها بیمارستان بخش مرکزی شهرستان در دستور کار قرار گرفت.

:فرماندار شهرستان در ادامه با اشاره به ارائه خدمات متنوع و خدمت رسانی به بیماران شاهین شهری و همچنین شهرستان های همجوار در بیمارستان گلدیس افزود:قطعا نیاز شهرستان با توجه به حجم مراجعات بیش از  ۱۱۸ تخت بیمارستانی میباشد که این کمبود با وارد چرخه خدمت شدن بیمارستان ۶۰ تخته خوابی نفت جبران خواهد شد.

فرماندار در ادامه افزود: امیدواریم با پیگیری های صورت گرفته در خصوص تامین اعتبارات و همچنین حمایتهای خیرین، مسائل و کمبودهای شهرستان در حوزه درمانی مرتفع گردد.

رئیس بیمارستان نیز در این آیین گفت:با افتتاح این اتاق های عمل از این پس انجام کلیه عمل های جراحی اعم از ارتوپدی،مغز و اعصاب،عمومی,زنان،اورولوژی و پوست در بیمارستان گلدیس انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است پروژه تجهیز ۴ اتاق عمل با ۸ تخت خواب بیمارستانی با اعتباری بالغ بر ۱۳۰میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین در این آیین با حضور مسئولین شهرستان، کلنگ آغاز عملیات توسعه و افزایش ظرفیت بخش های اورژانس،icu و ccuبیمارستان گلدیس با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال به زمین زده شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

آیت الله شیخ عبدالقائم شوشتری را بیشتر بشناسیم. روح ملکوتی اسوه تقوا و معرفت، سالک الی الله، مرد علم و عمل، آیت الله عبدالقائم شوشتری رحمت الله علیه به ملکوت اعلی پیوست. آیت الله عبدالقائم شوشتری از مجتهدان و عرفا معاصر شیعی ایرانی بود. وی تحصیلات عالی خود را در قم نزد آیت الله طباطبایی، […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

إنَّا لِلَّه وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ارتحال حضرت آیت الله شوشتری رحمه الله علیه از علمای ربانی و عارف استان اصفهان و از اساتید اخلاق حوزه علمیه اصفهان و امام جمعه اسبق شاهین شهر که بعد از مدت‌ها تحمل بیماری دعوت حق را لبیک گفتند را به محضر امام زمان عج‌الله تعالی فرجه، مقام معظم […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

برنامه تبلیغاتی کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری در استان اصفهان از ” صدای مرکز اصفهان ” روز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ آقای عبدالمحمود عبدالهی؛ ساعت ۱۰:۳۰ آقای عبدالامیر خطاط؛ ساعت ۱۶:۳۰ آقای حمید الهی دوست؛ ساعت ۲۰:۳۰ آقای سید محمد علی فقیهی؛ ساعت ۲۲

۱ اسفند ۱۴۰۲

۱۰ روز تا حماسه ای دیگر اصول رفتاری نماینده مجلس چیست؟ نماینده باید در رفتار خود: اصل صداقت را پیشه کند. شفافیت داشته باشد. صاحب استقلال باشد. به تمام مردم پاسخگو باشد.

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =