پنج شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۱:۰۲:۴۶
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

آیین تکریم و معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان

آیین تکریم و معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان

image_pdfimage_print

 

آیین تکریم و معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان با حضور فرماندار شهرستان و معاون مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.

فرماندار شهرستان در این آیین با اشاره به جایگاه و نقش هلال احمر در امداد و نجات و کمک به همه اقشار این مهم را به عنوان الگویی مناسب در راستای ترویج فرهنگ ایثار و جهاد بیان کرد و افزود:اقدامات و فعالیتهای شبانه روزی کارکنان جمعیت هلال احمر شهرستان در مقاطع مختلف بروز بحران قابل تقدیر است.

فرماندار همکاری و تعامل با ادارات و شهرداری های شهرستان، حضور به موقع در صحنه، توسعه و به روز نمودن آموزش های امدادی داوطلبان وافزایش مشارکت در عملیات های پاسخ به بحران را از جمله مواردی دانست که بیانگر آمادگی هلال احمر در بروز بحران می باشد وی خاطر نشان کرد باید سعی گردد در بروز بحران ها کمترین خسارات متوجه مردم شود.فرماندار همچنین بر تلاش برای جذب داوطلبان و اتخاذ تمهیدات رفاهی برای آنان تاکید نمود.

فرماندار شهرستان در قسمتی دیگر از سخنان خود با اشاره به میزان قابل توجه جاده های مواصلاتی و قرار گرفتن شهرستان در بین راههای ارتباطی و ترانزیتی شمال به جنوب کشور گفت:با توجه به گستره خدمات و امداد رسانی هلال احمر هم در شهرستان و هم به مردم شهرستان های مجاور، از جمله وظایف مهم جمعیت هلال احمر، لزوم آمادگی در زمان بحران با تجهیزات و امکانات لازم و کافی برای پاسخگویی مناسب به حوادث می باشد که در این خصوص شهرستان نیازمند توجه ویژه مسئولین استانی در تجهیز پایگاه‌های امداد جاده ای میباشد.

لازم به ذکر است در این آیین ضمن تقدیر از فعالیتها و اقدامات بیش از یک دهه ی آقای امینی هرندی با حکم مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان آقای اصغر سلطانی به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان معرفی گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

آیت الله شیخ عبدالقائم شوشتری را بیشتر بشناسیم. روح ملکوتی اسوه تقوا و معرفت، سالک الی الله، مرد علم و عمل، آیت الله عبدالقائم شوشتری رحمت الله علیه به ملکوت اعلی پیوست. آیت الله عبدالقائم شوشتری از مجتهدان و عرفا معاصر شیعی ایرانی بود. وی تحصیلات عالی خود را در قم نزد آیت الله طباطبایی، […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

إنَّا لِلَّه وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ارتحال حضرت آیت الله شوشتری رحمه الله علیه از علمای ربانی و عارف استان اصفهان و از اساتید اخلاق حوزه علمیه اصفهان و امام جمعه اسبق شاهین شهر که بعد از مدت‌ها تحمل بیماری دعوت حق را لبیک گفتند را به محضر امام زمان عج‌الله تعالی فرجه، مقام معظم […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

برنامه تبلیغاتی کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری در استان اصفهان از ” صدای مرکز اصفهان ” روز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ آقای عبدالمحمود عبدالهی؛ ساعت ۱۰:۳۰ آقای عبدالامیر خطاط؛ ساعت ۱۶:۳۰ آقای حمید الهی دوست؛ ساعت ۲۰:۳۰ آقای سید محمد علی فقیهی؛ ساعت ۲۲

۱ اسفند ۱۴۰۲

۱۰ روز تا حماسه ای دیگر اصول رفتاری نماینده مجلس چیست؟ نماینده باید در رفتار خود: اصل صداقت را پیشه کند. شفافیت داشته باشد. صاحب استقلال باشد. به تمام مردم پاسخگو باشد.

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 1 =