هماهنگی برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس

 

 

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان،فرماندار در جلسه هماهنگی برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس که با حضور ائمه جمعه شاهین شهر و گرگاب و اعضای عضو برگزار شده بود طی سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند جهت تبیین و تشریح راه و هدف شهدا وصیانت از ارزش هایی همچون اتحاد،ایمان،اعتقاد و اطاعت صادقانه از حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب است.

وی افزود:رشادتهای جوانان مومن ،متعهد و نخبه دوران دفاع مقدس که با تاسی از راه و منش حضرت امام حسین (ع) و فرهنگ عاشورایی همراه بود توانست اتفاقی مهم که همان حفظ و حراست از مرزهای کشور بود را رقم بزنند. فرماندار در ادامه با اشاره به تقارن آغاز سال تحصیلی جدید با هفته دفاع مقدس بر استفاده از ظرفیت عظیم هفته دفاع مقدس در جهت نشر فرهنگ استقامت و بازگو نمودن پیام و مفاهیم این دوران و رشادتهای رزمندگان دفاع مقدس برای جوانان و نوجوان شد.

فرماندار شهرستان در این جلسه بر برنامه ریزی در خصوص تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس و دعوت از روایتگران دوران دفاع مقدس در مدارس تاکید وخواستار هماهنگی جهت بازدید از ۱۰۰خانواده شهید توسط ادارات شهرستان با نظارت اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در هفته دفاع مقدس شد.

در ادامه این جلسه پیشنهادات و نقطه نظرات اعضا جهت برگزاری برنامه ها و بر اساس دستورالعمل ابلاغی روز شمار هفته دفاع مقدس بررسی و تصمیمات مقتضی اتخاذ شد.