شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲
۰۰:۳۵:۵۱
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه شاهین شهر

سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان در ایراد سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه شاهین شهر طی سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و با هنر و تسلیت رحلت عالم وارسته و گرانقدر استاد اخلاق حضرت  آیت ا… ناصری در صبح امروز، برای ایشان از درگاه خداوند متعال طلب رحمت و […]

image_pdfimage_print
سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان در ایراد سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه شاهین شهر طی سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و با هنر و تسلیت رحلت عالم وارسته و گرانقدر استاد اخلاق حضرت  آیت ا… ناصری در صبح امروز، برای ایشان از درگاه خداوند متعال طلب رحمت و مغفرت نمود.
فرماندار در ادامه با گرامیداشت هفته دولت گفت هدف و برنامه ریزی دولت مردمی برگرفته از مبانی اسلام و منویات حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) می باشد.
فرماندار با اشاره به تلاش شبانه روزی دولت و دولتمردان گفت: دولت به تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب در استفاده صحیح و درست از وقت برای خدمت به مردم،ایجاد نگاهی انقلابی و عقلانی در همه فعالیتهای فرهنگی،اقتصادی،علمی ورزشی و… و لحاظ نمودن این مهم برای خدمت به مردم تلاش می نماید و امروز نگاه رئیس جمهور نیز خدمت به مردم با نگاهی یکسان در همه عرصه ها و در جای جای این آب و خاک است.
نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: قطعا نگاه مدیریت شهرستان نیز نگاهی یکسان و مردم محور است و بحمدالله مدیران شهرستان نیز بر این موضوع اهتمام و تاکید دارند.
فرماندار شهرستان در قسمتی دیگر از سخنان خود با اشاره به نگاه یکسان مدیریت شهرستان در تقسیم امکانات و منابع گفت:بر اساس پیگیری ها و جلسات انجام شده توسط کمیته برنامه ریزی شهرستان سعی گردیده در همه حوزه ها ،تصمیم گیری ها و اعتبارات تخصیص داده شده بر مبنای مردم محوری و سازندگی باشد.
فرماندار ادامه داد:در سال ۱۴۰۱ میزان اعتبارات تخصیص داده شده به شهرستان حدود ۴۵۰ میلیارد ریال بوده است وی همچنین به بیان گوشه ای از اعتبارات در نظر گرفته شده برای ادارات شهرستان و همچنین افزایش اعتبارات نسبت به سال‌های گذشته پرداخت.
فرماندار با اشاره به سفر استانی ریاست محترم جمهور به استان اصفهان در ماه های اخیر و تبع آن شهرستان شاهین شهر و میمه افزود: در این سفر ۳۷۰ میلیارد ریال به شهرستان اختصاص یافته است و امیدواریم با تحقق این مبلغ گام‌های بلندی در راستای توسعه شهرستان از جمله تکمیل و تجهیز ۶ مدرسه پس از ۱۰ سال انجام گردد.
فرماندار شهرستان در پایان از مجموعه پیگیری های نماینده مردمدار شهرستان در مجلس شورای اسلامی، حمایت های امام جمعه شاهین شهر،فعالیتها و اقدامات اعضای شورای تأمین،شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی و مجموعه مدیران و مسؤلین شهرستان تقدیر و تشکر  نمود.
برچسب ها :
مطالب مشابه
شورا ترافیک

جلسه شورای هماهنگی ترافیک

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
آیین معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تکریم معاون سابق این حوزه

آیین معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تکریم معاون سابق این حوزه

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار شهرستان شاهین شهر میمه در روز دوشنبه ۲۷شهریور

ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار شهرستان شاهین شهر میمه در روز دوشنبه ۲۷شهریور

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 11 =