1

رتبه اول شهرستان شاهین شهر و میمه پس از اصفهان  در تزریق دوز یادآور(نوبت چهارم) و تعداد واکسن تزریق شده 

سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان با اشاره به افزایش آمار ابتلا به کرونا در روزهای اخیر در سطح کشور،با بیان اینکه تزریق دز چهارم جزو تاکیدات وزارت بهداشت است، گفت:خوشبختانه شهرستان شاهین شهر و میمه در روز ۲۰ تیر و همزمان با اولین روز از فراخوان جدید تزریق دوز یادآور واکسیناسیون،پس از اصفهان رتبه اول در تعداد واکسن تزریق شده را کسب نموده است.
ریس ستاد مقابله و پیشگیری کرونا شهرستان با بیان اینکه این میزان از واکسیناسیون می تواند شاهین شهر و میمه را در برابر موج های بعدی کرونا ایمن تر نگه دارد افزود: هدف ما این است تا بخش بیشتری از مردم را واکسینه کنیم، از این رو از شهروندان شریف درخواست می‌شود هرچه سریعتر نسبت به تزریق دز چهارم و تکمیل فرآیند واکسیناسیون خود و اعضای خانواده شان اقدام نمایند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه نیز  در خصوص برنامه واکسیناسیون عمومی و تزریق دوز یادآور(دوز چهارم) گفت:واکسیناسیون با واکسن های سینوفارم و پاستوکواک در کلیه مراکز  و پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت در ساعات اداری(۸ الی ۱۳) انجام میشود.
ضمنا مرکز جامع سلامت سرخوش شاهین شهر و مرکز جامع سلامت شهید یوسفیان شهر گز و مرکز جامع سلامت میمه با سبد کامل  واکسن(شامل سینوفارم، برکت، پاستوکووک، آسترازنکا، کووپارس رازی، اسپایکوژن و فخرا ) نیز بعنوان مراکز منتخب جهت واکسیناسیون عمومی و واکسن دوز یادآور در خدمت عموم شهروندان می باشد.
لازم به ذکر است که کلیه افراد بالای ١٨ سال که  بیش از ۶ ماه از زمان تزریق نوبت قبلی واکسنشان گذشته است میتوانند برای تزریق دوز یادآور مراجعه نمایند.نوع واکسن دوز یادآور بدون توجه به نوع واکسن تزریقی در نوبت‌های قبلی و صرفاً به انتخاب و تمایل شهروندان خواهد بود.
همچنین کلیه افرادی که نوبت اول یا دوم یا سوم  واکسن را تزریق ننموده اند نیز می‌توانند برای تکمیل برنامه واکسیناسیون خود مراجعه نمایند.