1

بررسی مسائل و مشکلات در حوزه مدیریت شهری وزوان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان،در ادامه حضور فرماندار شهرستان در بخش میمه و بررسی مسائل و مشکلات در حوزه مدیریت شهری،جلسه نشست فرماندار با اعضای شورای اسلامی و شهردار وزوان با حضور بخشدار بخش میمه و رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری در محل بخشداری برگزار شد.

سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار، در این جلسه ضمن تقدیر از دغدغه مندی مسولین شهری در جهت خدمت به مردم، از شوراهای اسلامی به عنوان مشاورینی امین برای مسئولین اجرایی نامبرد که ضمن شناسایی مسائل و مشکلات شهرها ، زمینه رسیدگی و رفع آنها را تسریع و تسهیل می بخشند.
فرماندار در ادامه با اشاره به ظرفیتهای جاذبه ی طبیعی ، آثار باستانی و تاریخی و زیارتگاهی در شهر، جذب گردشگر و نیز سرمایه گذاری در این بخش را راهکاری در جهت ایجاد اشتغال مولد و پایدار بیان نمود که لازم است با همکاری دستگاه های متولی از جمله شهرداری و اداره میراث فرهنگی عملیاتی گردد.
در این نشست علاوه بر ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده توسط شهرداری، در خصوص موضوعاتی از جمله احداث مجموعه خدماتی،تفریحی ورزشی،دفع آب های سطحی و روان آب ها،آتش نشانی و خدمات ایمنی،قنات شهر وزوان،مسائل مربوط به حوزه ورزش و جوانان،ایجاد کلانتری و اعتبارات و بودجه ی شهرداری بحث و تبادل نظر صورت گرفت.