چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
۱۰:۵۰:۱۹
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

بازدید از تعدادی نانوایی های سطح شهر و بررسی نحوه اجرای طرح فروش هوشمند نان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان روز دوشنبه ۱۳تیر ضمن بازدید از تعدادی نانوایی های سطح شهر و حضور در بین مردم از نحوه اجرای طرح فروش هوشمند نان در نانوایی های شهرستان بازدید و همچنین از میزان رضایت مندی مردم در خصوص کیفیت نان پخت شده مطلع گردید. […]

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان روز دوشنبه ۱۳تیر ضمن بازدید از تعدادی نانوایی های سطح شهر و حضور در بین مردم از نحوه اجرای طرح فروش هوشمند نان در نانوایی های شهرستان بازدید و همچنین از میزان رضایت مندی مردم در خصوص کیفیت نان پخت شده مطلع گردید.

 فرماندار شهرستان در این بازدید که با حضور رئیس اتحادیه نانوایان انجام شد، مدیریت مصرف آرد یارانه‌ای را از مهمترین مزیت‌های طرح فروش هوشمند نان عنوان کرد و افزود: در اجرای این طرح میزان پخت واقعی هر نانوایی اعم از مقدار مصرف آرد و تعداد توزیع نان مشخص خواهد شد و کیفیت نان در نانوایی‌ها مورد ارزشیابی قرار می‌گیرد و همچنین امکان فروش آرد دولتی واگذار شده به نانوایی ها امکان‌پذیر نیست.
 رئیس کار گروه آرد و نان شهرستان یکی از مهمترین مزایای فروش هوشمند نان را افزایش کیفیت نان و پخت آن در هر نانوایی بیان کرد و افزود:در این طرح مشتری می‌تواند به کیفیت نان پخت شده توسط نانوایی‌ها امتیاز داده و خود ناظر بر عملکرد نانوایی‌ها باشد و این موضوع میتواند به منزله ایجاد رقابت در جهت افزایش کیفیت نان باشد.
 فرماندار شهرستان در ادامه با بیان اینکه در آینده نزدیک برای همه۱۷۰نانوایی فعال در سطح شهرستان، دستگاه‌های کارتخوان تعریف و تجهیز خواهد شد گفت: عملکرد این دستگاه پوز به منزله یک داشبورد مدیریتی است که میزان فروش نان، تعداد افراد مراجعه کننده به نانوایی، ساعات کار واحد نانوایی و اوج کار آن واحد صنفی را نشان می دهد.
 وی خاطر نشان نمود: شهروندان می‌توانند همچون گذشته و بدون دغدغه ، نسبت به خرید نان با قیمت مصوب قبلی و به هر میزان اقدام نمایند همچنین در صورت همراه نداشتن کارت بانکی، می‌توانند خرید نان را از طریق کارت معینی که در اختیار صاحب نانوایی است، انجام دهند.
 فرماندار در پایان گفت: تا روند اجرای کامل طرح هوشمندسازی فروش نان، نظارت بر نانوایی‌ها همانند گذشته به صورت مستمر و منظم در شهرستان انجام خواهد شد.
برچسب ها :
مطالب مشابه

آیت الله شیخ عبدالقائم شوشتری را بیشتر بشناسیم. روح ملکوتی اسوه تقوا و معرفت، سالک الی الله، مرد علم و عمل، آیت الله عبدالقائم شوشتری رحمت الله علیه به ملکوت اعلی پیوست. آیت الله عبدالقائم شوشتری از مجتهدان و عرفا معاصر شیعی ایرانی بود. وی تحصیلات عالی خود را در قم نزد آیت الله طباطبایی، […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

إنَّا لِلَّه وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ارتحال حضرت آیت الله شوشتری رحمه الله علیه از علمای ربانی و عارف استان اصفهان و از اساتید اخلاق حوزه علمیه اصفهان و امام جمعه اسبق شاهین شهر که بعد از مدت‌ها تحمل بیماری دعوت حق را لبیک گفتند را به محضر امام زمان عج‌الله تعالی فرجه، مقام معظم […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

برنامه تبلیغاتی کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری در استان اصفهان از ” صدای مرکز اصفهان ” روز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ آقای عبدالمحمود عبدالهی؛ ساعت ۱۰:۳۰ آقای عبدالامیر خطاط؛ ساعت ۱۶:۳۰ آقای حمید الهی دوست؛ ساعت ۲۰:۳۰ آقای سید محمد علی فقیهی؛ ساعت ۲۲

۱ اسفند ۱۴۰۲

۱۰ روز تا حماسه ای دیگر اصول رفتاری نماینده مجلس چیست؟ نماینده باید در رفتار خود: اصل صداقت را پیشه کند. شفافیت داشته باشد. صاحب استقلال باشد. به تمام مردم پاسخگو باشد.

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =