پنج شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۱:۱۰:۲۱
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

مراسم تکریم و معارفه رییس آموزش و پرورش منطقه میمه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان،مراسم تکریم و معارفه رییس آموزش و پرورش منطقه میمه با حضور فرماندار شهرستان ،معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش‌و پرورش ، بخشدار بخش میمه،شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرهای میمه و وزوان ،جمعی از مسئولین محلی، ،مدیران مدارس و فرهنگیان منطقه روز پنجشنبه ۹ تیر در […]

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان،مراسم تکریم و معارفه رییس آموزش و پرورش منطقه میمه با حضور فرماندار شهرستان ،معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش‌و پرورش ، بخشدار بخش میمه،شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرهای میمه و وزوان ،جمعی از مسئولین محلی، ،مدیران مدارس و فرهنگیان منطقه روز پنجشنبه ۹ تیر در محل خانه معلم برگزار شد.

فرماندار شهرستان در این آیین با تسلیت شهادت حضرت امام محمد تقی(ع) گفت: اصلی ترین رسالت و ماموریت آموزش و پرورش بر اساس منویات مقام معظم رهبری و در راستای سند تحول بنیادین است و قطعا این امر با تلاش مستمر فرهنگیان و هم فکری و مشورت مردم میسر خواهد شد.
فرماندار در ادامه با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با معلمان و فرهنگیان افزود:معظم له آموزش و پرورش را تربیت‌کننده نسلی تمدن‌ساز خواندند و فرموده اند فرصت دوازده ساله آموزش‌و پرورش برای تربیت چنین نسلی، بی‌نظیر و لازم است در این مدت آموزه هایی از جمله مطالبه گری و تعالیم دینی برای دانش آموزان تبیین گردد.
نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه با اشاره به رویکرد دولت سیزدهم در حوزه آموزش و پرورش گفت: قطعا توجه و اهتمام دولت به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و بیانیه گام دوم انقلاب و در راستای تربیت نسلی در تراز انقلاب اسلامی خواهد بود و لذا از مسؤلین حوزه آموزش و پرورش انتظار میرود تمام تلاش خود را در اجرای این مهم بکار گیرند.
فرماندار شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از مدیر قبلی آموزش و پرورش منطقه، از مدیر جدید خواست شاخصه های مهمی از جمله رسیدگی دقیق به بازماندگان تحصیلی،به حداقل رساندن هزینه های تحصیلی همچنین پشتیبانی و حمایت از فرهنگیان و دبیران منطقه را در دستور کار قرار دهد.
معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان نیز در این آیین از حساسیت و دقت فرماندار  شهرستان در انتصاب مدیر جدید تقدیر نمود.وی همچنین بر اهتمام لازم به فرهنگ قرآنی و باورهای دینی،بسط و گسترش عدالت اموزشی،فراهم نمودن موجبات مشارکت مردم در توسعه آموزشی و تلاش در جهت اعتلای شان و جایگاه فرهنگیان منطقه تاکید نمود.
لازم به ذکر است در این آیین ضمن تقدیر از فعالیتهای آقای نوروزی مدیر قبلی که به افتخار بازنشستگی نائل گردیده بود،آقای علیرضا ضامنی به عنوان مدیر جدید اداره آموزش و پرورش منطقه میمه معرفی گردید.
برچسب ها :
مطالب مشابه

آیت الله شیخ عبدالقائم شوشتری را بیشتر بشناسیم. روح ملکوتی اسوه تقوا و معرفت، سالک الی الله، مرد علم و عمل، آیت الله عبدالقائم شوشتری رحمت الله علیه به ملکوت اعلی پیوست. آیت الله عبدالقائم شوشتری از مجتهدان و عرفا معاصر شیعی ایرانی بود. وی تحصیلات عالی خود را در قم نزد آیت الله طباطبایی، […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

إنَّا لِلَّه وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ارتحال حضرت آیت الله شوشتری رحمه الله علیه از علمای ربانی و عارف استان اصفهان و از اساتید اخلاق حوزه علمیه اصفهان و امام جمعه اسبق شاهین شهر که بعد از مدت‌ها تحمل بیماری دعوت حق را لبیک گفتند را به محضر امام زمان عج‌الله تعالی فرجه، مقام معظم […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

برنامه تبلیغاتی کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری در استان اصفهان از ” صدای مرکز اصفهان ” روز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ آقای عبدالمحمود عبدالهی؛ ساعت ۱۰:۳۰ آقای عبدالامیر خطاط؛ ساعت ۱۶:۳۰ آقای حمید الهی دوست؛ ساعت ۲۰:۳۰ آقای سید محمد علی فقیهی؛ ساعت ۲۲

۱ اسفند ۱۴۰۲

۱۰ روز تا حماسه ای دیگر اصول رفتاری نماینده مجلس چیست؟ نماینده باید در رفتار خود: اصل صداقت را پیشه کند. شفافیت داشته باشد. صاحب استقلال باشد. به تمام مردم پاسخگو باشد.

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =