1

پیام فرماندار شهرستان به مناسبت فرا رسیدن یکم تیرماه روز ملی اصناف

در ایران اسلامی، اصناف در خدمت اسلام و انقلاب و مطیع امام بزرگوار بوده‌اند و در همه‌ی میدانهای انقلاب نیز حضور داشته‌اند.(حضرت امام خامنه ای مدظله العالی)
بسم الله الرحمن الرحیم
اولین روز از تیرماه به نام روز ملی اصناف نامگذاری شده و این نامگذاری خود گویای اهمیت و جایگاه این قشر بزرگ از جامعه در رشد و بالندگی کشور است. در طول تاریخ این مرز و بوم، قشر زحمتکش و خدوم اصناف با برخورداری از روحیه مذهبی و پایبندی به ارزش‌های دینی، کارنامه و نام درخشانی را از خود بر جای نهاده و در کنار پرداختن به فعالیت‌های اقتصادی و کسب و کار همواره به مولفه‌های ارزشی همچون امانت و عدالت و انصاف پایبند بوده و هستند.
خانواده بزرگ اصناف امروز نیز بعنوان مجری اهداف نظام در خط مقدم فاز عملیاتی شدن طرحهای اقتصادی دولت از جمله برخورد با کالای قاچاق در نظام توزیع و اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها حضور دارند و بدین سبب نقش آنها در توسعه و شکوفائی و افزایش توان اقتصادی کشور و همچنین تحقق اقتصاد مقاومتی در راستای دستیابی به آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انکار ناپذیر است.
بدینوسیله فرارسیدن ۱ تیرماه روز ملی اصناف را به همه تلاشگران عرصه اقتصادی، خانواده بزرگ اصناف، بازاریان، تعاونیها و اتحادیه های صنفی و همکاران تلاشگر حوزه صنعت،معدن،تجارت شهرستان تبریک عرض مینمایم.
سید محمد رضا کاظمی طبا
فرماندار شهرستان شاهین شهر ومیمه