بازدید از اداره ثبت اسناد و املاک شاهین شهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین شهر ومیمه،سید محمدرضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان روز دوشنبه ۲۳ خرداد با حضور در اداره ثبت اسناد و املاک شاهین شهر، ضمن تقدیر از فعالیتهای کارکنان این اداره از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات حوزه ثبت اسناد و همچنین نحوه خدمات‌دهی به ارباب رجوع قرار گرفت.

 فرماندار در این بازدید در جمع کارکنان اداره ثبت اسناد و املاک طی سخنانی با اشاره به ارتباط مجموعه ثبت اسناد و املاک با حوزه های مختلف از جمله بانکها، فعالیت های قضایی‌، سازمانها و دیگر بخش های جامعه گفت: این ارتباط و هماهنگی، در تعالی جامعه تاثیر بسزایی دارد و نتیجه آن تضمین امنیت اقتصادی, اجتماعی و فرهنگی و همچنین استقرار و تثبیت مالکیت براساس قوانین است.وی گفت: با توجه به مراجعات زیاد مردمی می‌طلبد کارکنان این مجموع در حوزه کاری خود نهایت دقت و تلاش لازم را داشته باشند.
 فرماندار تسریع در صدور سند و رفع دغدغه ها و مشکلات مردم را از جمله اولویت ها در حوزه ثبت اسناد و املاک شهرستان دانست و بر افزایش ظرفیت های این مجموعه در راستای ارتقاء رضایتمندی مردم و ارائه خدمات متنوع برای تسریع در پاسخگویی تاکید کرد.
 تهیه و تکمیل بانک اطلاعات املاک، ایجاد تسهیل و تسریع در ارائه خدمات ثبتی به ذینفعان و کاهش مراجعات حضوری با استفاده از فناوری های روز آمد از جمله موضوعات مورد بررسی در این بازدید بود.