شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲
۰۱:۱۵:۰۲
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

جلسه کار گروه آرد و نان شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین شهر ومیمه ،جلسه کار گروه آرد و نان شهرستان با حضور فرماندار شهرستان،مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان،رئیس اتحادیه صنف نانوایان شهرستان ،رئیس انجمن حمایت از مصرف کنندگان شهرستان و اعضای عضو کارگروه روز سه شنبه ۱۷خرداد در محل فرمانداری برگزار شد.  سید محمد رضا کاظمی طبا […]

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین شهر ومیمه ،جلسه کار گروه آرد و نان شهرستان با حضور فرماندار شهرستان،مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان،رئیس اتحادیه صنف نانوایان شهرستان ،رئیس انجمن حمایت از مصرف کنندگان شهرستان و اعضای عضو کارگروه روز سه شنبه ۱۷خرداد در محل فرمانداری برگزار شد.

 سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان در این جلسه با تشریح سیاست‌های دولت سیزدهم درحفظ و تقویت توان معیشتی مردم، از اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها به عنوان خدمتی از مجموعه دولت به مردم نامبرد که ضمن پرداخت مسقیم یارانه به دنبال توزیع عادلانه آن به مردم است.
 وی در ادامه با اشاره به برنامه ریزی جهت اجرای طرح مدیریت هوشمند توزیع نان در استان و به تبع آن در شهرستان شاهین شهر ومیمه افزود: اجرایی شدن این طرح در شهرستان در آینده نزدیک باعث خواهد شد که زنجیره فروش آرد خارج از شبکه نظارتی و توزیع آرد قطع شود و آرد مورد نیاز به صورت عادلانه در اختیار واحدهای نانوایی قرار گیرد.
 فرماندار در ادامه با اشاره به روند اجرای مدیریت هوشمند فروش نان در نانوایی‌های دولتی بر لزوم اقناع افکار عمومی و همراه سازی مردم در اجرای این مهم تاکید کرد و افزود:با نصب کارتخوان‌های هوشمند در واحدهای نانوایی که مانند سامانه‌های فروش برخط فروشگاهی عمل می‌کنند، بر نحوه تولید و توزیع نان نظارت و قطعا میزان تخلفات صنفی دراین خصوص به پایین ترین حد خواهد رسید.
 نماینده عالی دولت در شهرستان در قسمتی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه جمع حداکثری نانوایی‌های شهرستان شریف و مومن و نسبت به انجام کار خود تعهد دارند گفت: متاسفانه در برخی از گزارشات شهروندان، شاهد تخلفات در تعدادی از واحدهای نانوایی و گله‌مندی در این خصوص هستیم لذا در همین رابطه مقرر شده که گشت‌های بازرسی و نظارت به صورت مستمر و دقیق بر امور گندم،آرد،نان در شهرستان نظارت نمایند همچنین با افراد متخلف برخورد قانونی صورت پذیرد.
 مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان نیز در این جلسه طی سخنانی ضمن تقدیر از مجموعه مدیریت شهرستان در آماده سازی مقدمات اجرای مدیریت هوشمند فروش نان، ضمن تشریح و تبیین اجرای طرح افزود: برای اجرای این طرح جلسات و برنامه‌ریزی‌های مستمری صورت گرفته و تلاش می‌کنیم این طرح بدون هیچ مشکلی در استان اجرایی گردد.
برچسب ها :
مطالب مشابه
شورا ترافیک

جلسه شورای هماهنگی ترافیک

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
آیین معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تکریم معاون سابق این حوزه

آیین معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تکریم معاون سابق این حوزه

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار شهرستان شاهین شهر میمه در روز دوشنبه ۲۷شهریور

ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار شهرستان شاهین شهر میمه در روز دوشنبه ۲۷شهریور

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =