چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
۱۹:۳۸:۵۶
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان در سال ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین شهر ومیمه، اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان در سال ۱۴۰۱ به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور اعضا روز شنبه ۳۱اردیبهشت در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.  سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان در این جلسه طی سخنانی از معضل اعتیاد و […]

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین شهر ومیمه، اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان در سال ۱۴۰۱ به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور اعضا روز شنبه ۳۱اردیبهشت در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان در این جلسه طی سخنانی از معضل اعتیاد و مواد مخدر به عنوان یکی از مسائل مهم اجتماعی جامعه امروزی نامبرد که هرگونه کوتاهی در پیشگیری و مبارزه با آن میتواند دامن‌گیر تک‌تک آحاد جامعه و در نهایت منجر به از هم پاشیدن نهاد مقدس خانواده‌ بشود.
 فرماندار در ادامه با تاکید بر رویکرد اجتماعی نمودن مبارزه با مواد مخدر افزود: قطعا نمی توان برخورد سلبی را تنها راهکار مبارزه با مواد مخدر دانست، لذا لازم است،اقناع سازی و آگاهی سازی بطور وسیع و مستمر برای اقشار مختلف جامعه صورت پذیرد.فرماندار افزود:در این راستا کمیته آموزشی و فرهنگی در بحث پیشگیری از اعتیاد فعالتر و برنامه های پیشنهادی و راهکارهای اجرایی خود در سال جدید را به دبیر خانه شورا ارسال نماید.
 رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرشهرستان در ادامه سخنان خود از مدارس و دانشگاه‌ها به عنوان یکی از مهم‌ترین کانونهای سوء استفاده سوداگران مرگ، برای ضربه زدن به نسل  نوجوان و جوان جامعه یاد کرده و گفت: اگر هر دستگاه اجرایی در زمینه شرح وظایف خود با درک مسئولیت ها و اهمیت پرداختن به آن اقدام مناسب نماید در کنار عموم جامعه می توان با اجرای طرح های پیشگیرانه و آگاهی بخشی به مردم مصونیت های لازم را ایجاد نمود.
 وی درادامه بر اجرای برنامه های آموزشی در خصوص آشنایی والدین با پدیده شوم مواد مخدر و همچنین تبیین اثرات سوء آن در نظام خانواده با همکاری آموزش پرورش تاکید نمود.
 فرماندار شهرستان در قسمتی دیگر از سخنان خود با اشاره به اجرای طرح آرامش با هدف پیشگیری از سرقت‌های خرد در اسفند ماه سال گذشته و فروردین ماه امسال ، ضمن تقدیر از اقدامات دستگاههای ذیربط افزود:اجرای این طرح موجب کاهش سرقت در شهرستان و رضایت مندی شهروندان گردیده است.
 برگزاری کلاس های آموزشی پیش از ازدواج با هدف مشاوره و راهنمایی به جوانان و حمایت از بنیان خانواده، نظارت بر مراکز سرپایی و اقامتی(کمپ) و همچنین تقویت مراکز اقامتی(کمپ ها)از جمله دیگر مواردی بود که فرماندار شهرستان به آن اشاره و خواستار اهتمام بیش از پیش دستگاه های ذیربط شد.
برچسب ها :
مطالب مشابه

آیت الله شیخ عبدالقائم شوشتری را بیشتر بشناسیم. روح ملکوتی اسوه تقوا و معرفت، سالک الی الله، مرد علم و عمل، آیت الله عبدالقائم شوشتری رحمت الله علیه به ملکوت اعلی پیوست. آیت الله عبدالقائم شوشتری از مجتهدان و عرفا معاصر شیعی ایرانی بود. وی تحصیلات عالی خود را در قم نزد آیت الله طباطبایی، […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

إنَّا لِلَّه وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ارتحال حضرت آیت الله شوشتری رحمه الله علیه از علمای ربانی و عارف استان اصفهان و از اساتید اخلاق حوزه علمیه اصفهان و امام جمعه اسبق شاهین شهر که بعد از مدت‌ها تحمل بیماری دعوت حق را لبیک گفتند را به محضر امام زمان عج‌الله تعالی فرجه، مقام معظم […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

برنامه تبلیغاتی کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری در استان اصفهان از ” صدای مرکز اصفهان ” روز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ آقای عبدالمحمود عبدالهی؛ ساعت ۱۰:۳۰ آقای عبدالامیر خطاط؛ ساعت ۱۶:۳۰ آقای حمید الهی دوست؛ ساعت ۲۰:۳۰ آقای سید محمد علی فقیهی؛ ساعت ۲۲

۱ اسفند ۱۴۰۲

۱۰ روز تا حماسه ای دیگر اصول رفتاری نماینده مجلس چیست؟ نماینده باید در رفتار خود: اصل صداقت را پیشه کند. شفافیت داشته باشد. صاحب استقلال باشد. به تمام مردم پاسخگو باشد.

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + دوازده =