پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۲۱:۰۰:۴۹
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین شهر ومیمه ،سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت گفت: شهدای عزیز همه هستی خویش را در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و در صیانت و پاسداری از مرزهای مقدس ایران اسلامی از هیچ جانفشانی فروگذار نکردند.  فرماندار با […]

image_pdfimage_print
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین شهر ومیمه ،سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت گفت: شهدای عزیز همه هستی خویش را در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و در صیانت و پاسداری از مرزهای مقدس ایران اسلامی از هیچ جانفشانی فروگذار نکردند.
 فرماندار با اشاره به ناکامی دشمن در جبهه های جنگ و جنگ تحمیلی افزود: امروز جبهه جنگ تغییر کرده و دشمن با تحرک و فعالیت در عرصه نرم افزاری و جنگ نرم در غالب تهاجم فرهنگی تمام تلاش خود را در جهت انحراف و انحطاط فکر و ذهن افراد جامعه خصوصا جوانان ما و سرمایه های فرهنگی ما بکار گرفته است، لذا بر همه مسئولین لازم است با نهادینه نمودن فرهنگ ایثار و شهادت ، انتقال ، نشر و ترویج ارزشهای دفاع مقدس در مقابله با جنگ نرم دشمن برنامه ریزی و اقدام نمایند تا فرهنگ ایثار و شهادت بیش از گذشته در بین نسل جوان امروز نهادینه گردد.
 فرماندار در ادامه با تاکید بر برنامه ریزی جهت گرامیداشت  سوم خرداد سالروز حماسه فتح خرمشهر ، گفت، لازم است با گرامیداشت این روز، اقدامات و جلوه های بی بدیل رشادت‌ها و ایثارگری‌ رزمندگان در دفاع از میهن اسلامی در بین جوانان تبیین می‌شود.
 وی خاطر نشان نمود نسل جوان جامعه اگر با رشادت ها و از خودگذشتگی های رزمندگان اسلام در دفاع از این مرز و بوم آشنا شود خود را مدیون حفظ آرمان های شهدا میداند و این مهم از وظایف اصلی مسئولین است تا با زنده نگه داشتن نام شهید، فرهنگ شهادت را در جامعه ترویج دهند.
برچسب ها :
مطالب مشابه
شورا ترافیک

جلسه شورای هماهنگی ترافیک

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
آیین معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تکریم معاون سابق این حوزه

آیین معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تکریم معاون سابق این حوزه

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار شهرستان شاهین شهر میمه در روز دوشنبه ۲۷شهریور

ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار شهرستان شاهین شهر میمه در روز دوشنبه ۲۷شهریور

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سیزده =