پنج شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۱:۱۲:۳۹
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور شاهین شهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین شهر ومیمه ،آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور شاهین شهر با حضور فرماندار شهرستان،امام جمعه شاهین شهر،رئیس دانشگاه پیام نور استان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه روز شنبه ۲۴ اردیبهشت برگزار شد. سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار در این آیین از دانشگاه به عنوان نهادی […]

image_pdfimage_print
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین شهر ومیمه ،آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور شاهین شهر با حضور فرماندار شهرستان،امام جمعه شاهین شهر،رئیس دانشگاه پیام نور استان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه روز شنبه ۲۴ اردیبهشت برگزار شد.
سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار در این آیین از دانشگاه به عنوان نهادی الگوساز و موثر در توسعه فرهنگی جامعه  نامبرد.فرماندار گفت:دانشگاهها باید هم از لحاظ نظام برنامه‌ریزی و آموزشی هم از لحاظ زیرساختی و هم از لحاظ جهت‌گیری مجموعه به سمت مهارت محوری حرکت نمایند و خروجی‌شان افرادی باشد که علاوه بر کسب درجات علمی، با تکیه بر قابلیتهای فردی، توان خلاقیت در انجام کار و مهارت اجرا داشته باشند.
فرماندار شهرستان در قسمتی دیگر از سخنان خود با اشاره به اقدامات دولت سیزدهم از ابتدای فعالیت خود تاکنون، از اجرای واکسیناسیون عمومی، بازگشایی و حضوری شدن مدارس و دانشگاه ها و همچنین اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها نامبرد.
وی بر اقناع‌سازی افکار عمومی برای اجرای بهتر طرح مذکور تأکید کرد و گفت: مردمی سازی و اصلاح یارانه‌ها ، با هدف توزیع عادلانه یارانه ها و تقویت دهک های پایین جامعه،طرحی اثربخش برای آینده اقتصاد کشور است و باید برای همه مردم تشریح و تبیین شود.
فرماندار از دانشگاهیان بعنوان نخبگان جامعه نامبرد که می توانند با تشریح صحیح و انعکاس مطلوب مزایای طرح،دولت را در اجرای تصمیمات اقتصادی مهم یاری نمایند.
در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از آقای پیمان آقایی ،آقای مهدی ابراهیمی به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور شاهین شهر معرفی گردید.
برچسب ها :
مطالب مشابه

آیت الله شیخ عبدالقائم شوشتری را بیشتر بشناسیم. روح ملکوتی اسوه تقوا و معرفت، سالک الی الله، مرد علم و عمل، آیت الله عبدالقائم شوشتری رحمت الله علیه به ملکوت اعلی پیوست. آیت الله عبدالقائم شوشتری از مجتهدان و عرفا معاصر شیعی ایرانی بود. وی تحصیلات عالی خود را در قم نزد آیت الله طباطبایی، […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

إنَّا لِلَّه وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ارتحال حضرت آیت الله شوشتری رحمه الله علیه از علمای ربانی و عارف استان اصفهان و از اساتید اخلاق حوزه علمیه اصفهان و امام جمعه اسبق شاهین شهر که بعد از مدت‌ها تحمل بیماری دعوت حق را لبیک گفتند را به محضر امام زمان عج‌الله تعالی فرجه، مقام معظم […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

برنامه تبلیغاتی کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری در استان اصفهان از ” صدای مرکز اصفهان ” روز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ آقای عبدالمحمود عبدالهی؛ ساعت ۱۰:۳۰ آقای عبدالامیر خطاط؛ ساعت ۱۶:۳۰ آقای حمید الهی دوست؛ ساعت ۲۰:۳۰ آقای سید محمد علی فقیهی؛ ساعت ۲۲

۱ اسفند ۱۴۰۲

۱۰ روز تا حماسه ای دیگر اصول رفتاری نماینده مجلس چیست؟ نماینده باید در رفتار خود: اصل صداقت را پیشه کند. شفافیت داشته باشد. صاحب استقلال باشد. به تمام مردم پاسخگو باشد.

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سیزده =