پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۲۰:۰۷:۴۰
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور شاهین شهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین شهر ومیمه ،آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور شاهین شهر با حضور فرماندار شهرستان،امام جمعه شاهین شهر،رئیس دانشگاه پیام نور استان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه روز شنبه ۲۴ اردیبهشت برگزار شد. سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار در این آیین از دانشگاه به عنوان نهادی […]

image_pdfimage_print
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین شهر ومیمه ،آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور شاهین شهر با حضور فرماندار شهرستان،امام جمعه شاهین شهر،رئیس دانشگاه پیام نور استان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه روز شنبه ۲۴ اردیبهشت برگزار شد.
سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار در این آیین از دانشگاه به عنوان نهادی الگوساز و موثر در توسعه فرهنگی جامعه  نامبرد.فرماندار گفت:دانشگاهها باید هم از لحاظ نظام برنامه‌ریزی و آموزشی هم از لحاظ زیرساختی و هم از لحاظ جهت‌گیری مجموعه به سمت مهارت محوری حرکت نمایند و خروجی‌شان افرادی باشد که علاوه بر کسب درجات علمی، با تکیه بر قابلیتهای فردی، توان خلاقیت در انجام کار و مهارت اجرا داشته باشند.
فرماندار شهرستان در قسمتی دیگر از سخنان خود با اشاره به اقدامات دولت سیزدهم از ابتدای فعالیت خود تاکنون، از اجرای واکسیناسیون عمومی، بازگشایی و حضوری شدن مدارس و دانشگاه ها و همچنین اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها نامبرد.
وی بر اقناع‌سازی افکار عمومی برای اجرای بهتر طرح مذکور تأکید کرد و گفت: مردمی سازی و اصلاح یارانه‌ها ، با هدف توزیع عادلانه یارانه ها و تقویت دهک های پایین جامعه،طرحی اثربخش برای آینده اقتصاد کشور است و باید برای همه مردم تشریح و تبیین شود.
فرماندار از دانشگاهیان بعنوان نخبگان جامعه نامبرد که می توانند با تشریح صحیح و انعکاس مطلوب مزایای طرح،دولت را در اجرای تصمیمات اقتصادی مهم یاری نمایند.
در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از آقای پیمان آقایی ،آقای مهدی ابراهیمی به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور شاهین شهر معرفی گردید.
برچسب ها :
مطالب مشابه
شورا ترافیک

جلسه شورای هماهنگی ترافیک

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
آیین معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تکریم معاون سابق این حوزه

آیین معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تکریم معاون سابق این حوزه

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار شهرستان شاهین شهر میمه در روز دوشنبه ۲۷شهریور

ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار شهرستان شاهین شهر میمه در روز دوشنبه ۲۷شهریور

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هشت =