شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲
۰۱:۵۱:۵۵
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

اولین جلسه شورای آموزش پرورش شاهین شهر در سال ۱۴۰۱ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه، اولین جلسه شورای آموزش پرورش شاهین شهر با حضور فرماندار شهرستان ،امام جمعه شاهین شهر ، رئیس اداره آموزش و پرورش شاهین شهر و اعضای این شورا روز شنبه ۲۴اردیبهشت برگزار شد.  سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان در این جلسه طی سخنانی با […]

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه، اولین جلسه شورای آموزش پرورش شاهین شهر با حضور فرماندار شهرستان ،امام جمعه شاهین شهر ، رئیس اداره آموزش و پرورش شاهین شهر و اعضای این شورا روز شنبه ۲۴اردیبهشت برگزار شد.

 سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان در این جلسه طی سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطر استاد شهید آیت الله مطهری و هفته معلم، با اشاره به فراگیری بیماری کرونا در دو سال گذشته افزود:علی رغم بوجود آمدن چالش‌های متعدد در این دوران، بحمدالله چراغ تعلیم‌ و‌ تعلم  بدست معلمان و فرهنگیان عزیز روشن نگه‌ داشته شد و با تلاش مضاعف این عزیزان مانع و وقفه ای برای دانش آموزان درجهت آموزش و یادگیری بوجود نیامد، که جا دارد از جامعه فرهنگیان و خصوصا معلمان تقدیر و تشکر نماییم.
  رئیس شورای آموزش پرورش شهرستان در قسمتی دیگر از سخنان خود با اشاره به دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی با معلمان و فرهنگیان افزود:معظم له در این دیدار بر موضوعات مهمی ازجمله تبیین رسالت معلمی و تعلیم‌دهندگی ،مهارت آموزی و تربیت عناصری کارآمد در عرصه‌های مختلف، اهتمام در جهت آشنایی دانش‌آموزان با افتخارات کشور از جمله عناصر پر تلاش بعد از انقلاب، تبیین و تشریح افکار راهگشای حضرت امام خمینی(ره) و تفکیک «علم نافع» از«علم غیرنافع» در برنامه درسی دانش‌آموزان توصیه فرموده اند که جا دارد معلمان و فرهنگیان شهرستان نیز به این مهم توجه نمایند.
 نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه به بیان جایگاه آموزش و پرورش در ساختار توسعه کشور، به عنوان عامل مهمی در جهت پیشرفت و ترقی و اجرا  و تحقق برنامه های توسعه اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی کشور پرداخت،وی با اشاره به اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها  توسط دولت و در راستای اصلاح و بهبود معشیت مردم، خواستار تبیین چگونگی مشارکت و همکاری خانواده ها در اجرای این طرح ملی شد.
 فرماندار شهرستان در ادامه از فعالیتها و اقدامات اداره آموزش پرورش در ایام نوروز و   پذیرش و اسکان مسافران  و میهمانان نوروزی تقدیر و تشکر نمود.
 رعایت شئونات اسلامی در برگزاری مراسمات، بررسی مسائل وموضوعات سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان استثنایی،برنامه ریزی درخصوص تقدیر ازدانش آموزان برتر در حوزه قرآن و نهج البلاغه، ارائه برنامه  در راستای تحکیم بنیان خانواده و ارائه مشاوره و اطلاع رسانی  در این خصوص از جمله موارد مطرح شده در این جلسه بود.
برچسب ها :
مطالب مشابه
شورا ترافیک

جلسه شورای هماهنگی ترافیک

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
آیین معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تکریم معاون سابق این حوزه

آیین معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تکریم معاون سابق این حوزه

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار شهرستان شاهین شهر میمه در روز دوشنبه ۲۷شهریور

ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار شهرستان شاهین شهر میمه در روز دوشنبه ۲۷شهریور

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + نوزده =