پیام فرماندار شهرستان به مناسبت فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت روز معلم 

سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار و رئیس شورای آموزش پرورش شهرستان ، در پیامی فرا رسیدن “روز معلم”را به همه فرهنگیان به ویژه معلمین و اساتید شهرستان تبریک گفت. در این پیام آمده است:
تشکیل هویت نسل جدید به دست معلم است؛ نقشی پررنگ‌تر از نقش خانواده و پدر و مادر(حضرت امام خامنه ای مدظله العالی)
بسم الله الرحمن الرحیم
بدون شک زیرساخت اصلی توسعه جوامع در نهاد آموزش و پرورش شکل می گیرد و در این نهاد مهم، معلمان نقش اصلی را بر عهده دارند.
دوازدهم اردیبهشت، سالگرد شهادت مظلومانه شخصیت تربیت یافته در مکتب مبارک اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم‌السلام )؛ استاد مرتضی مطهری که در تقویم رسمی کشورمان به عنوان روز معلم نامیده شده، فرصتی  مغتنم برای نکوداشت و پاسداشت مقام معلمان عزیز و ارج نهادن به از خود گذشتگی های همه مردان و زنانی است که در دوردست ترین نقاط این سرزمین پهناور برای تعلیم و پرورش فرزندان ایران اسلامی، از جان عزیز و عمر تکرار ناپذیر خویش مایه می‌گذارند. آنانی که حضرت امام راحل عظیم الشأن (ره) از شغل شان به عنوان شغل انبیاء بزرگوار الهی یاد فرمودند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معلم فرهیخته استاد شهید مرتضی مطهری و شهدای والا مقام سنگر مقدس تعلیم و تربیت، فرارسیدن روز معلم را به همه اساتید، معلمین و تلاش گران صبور، متعهد و سخت کوش عرصه فرزانگی و دانایی به ویژه معلمان شریف و بزرگوار شاهین شهر و میمه  و تمامی فرهنگیان و کارکنان آموزش و پرورش شهرستان تبریک عرض می نمایم و ضمن قدردانی از تلاش آنها در راستای رشد و تعالی فرزندان این سرزمین، امیدوارم در راه شکوفایی هرچه بیشتر ایران اسلامی موفق و موید باشند.
سید محمدرضا کاظمی طبا
فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه