شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲
۰۲:۳۳:۵۹
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال جدید

جلسه شورای اداری شهرستان با حضور فرماندار ‌‌‌‌‌‌‌،ائمه جمعه، اعضای شورای اداری،فرماندهان نظامی و انتظامی، روسای بانک‌ها و مدیران شهرکهای صنعتی شهرستان ،عصر روز چهارشنبه ۱۷ فروردین در محل سالن جلسات شرکت هواپیماسازی ایران(هسا) برگزار شد. سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار در این جلسه با تبریک بهار طبیعت و همچنین ماه مبارک رمضان ماه […]

image_pdfimage_print

جلسه شورای اداری شهرستان با حضور فرماندار ‌‌‌‌‌‌‌،ائمه جمعه، اعضای شورای اداری،فرماندهان نظامی و انتظامی، روسای بانک‌ها و مدیران شهرکهای صنعتی شهرستان ،عصر روز چهارشنبه ۱۷ فروردین در محل سالن جلسات شرکت هواپیماسازی ایران(هسا) برگزار شد.

سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار در این جلسه با تبریک بهار طبیعت و همچنین ماه مبارک رمضان ماه ضیافت الهی، این ماه را فرصت طلایی برای انس با قرآن و ترویج معنویات در جامعه دانست و خاطر نشان نمود: رعایت شئونات و حرمت این ماه مبارک و دستگیری از نیازمندان باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

فرماندار شهرستان در ادامه با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ با عنوان تولید،دانش بنیان،اشتغال آفرین، هدف از برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان در مجموعه دانش بنیان شرکت هسا را توجه و اهتمام بیش از پیش مدیریت شهرستان به موضوع تولید و همچنین فناوری های دانش بنیان ، بیان کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه با مرور کوتاه اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته در سال ۱۴۰۰، از پیگیری های شبانه روزی نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی در راستای حل و فصل مشکلات شهرستان همچنین همراهی ائمه جمعه شهرستان در اجرای سیاست های دولت سیزدهم و همچنین تعامل مسئولین دستگاه قضایی شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

فرماندار در ادامه با اشاره به فعالیتهای ستاد مدیریت کرونا شهرستان گفت: با توجه به رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی، بحمدالله شهرستان شاهین شهر ومیمه از اولین شهرستان هایی بود که توانست در بهمن ماه سال ۱۴۰۰ از وضعیت نارنجی به وضعیت زرد تغییر یابد و همچنین از معدود شهرستان هایی باشد که راهپیمایی ۲۲ بهمن را به صورت حضوری برگزار نماید که این مهم، نشان از فرهنگ مردم عزیز شهرستان و همراهی مدیران در حوزه مدیریت بیماری کرونا داشت.

نمایند عالی دولت در شهرستان در قسمتی دیگر از سخنان خود تسهیل در انجام امورات مردم را به عنوان یکی از اصلی ترین رویکردهای دولت سیزدهم بیان نمود و بر لزوم تعامل و هماهنگی دستگاه های اجرایی در راستای رفع مسائل و مشکلات مردم و در نهایت رضایت مندی مردم تاکید کرد و افزود: در اجرای این مهم عملکرد دستگاه ها بصورت مستمر توسط مدیریت شهرستان بررسی میشود.

سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان با اشاره به ابلاغ سند تحول دولت مردمی به عنوان سند جامع حرکت دولت سیزدهم گفت: ارکان اصلی این سند عبارتند از: عدالت‌محور، مردم‌پایه، دانش‌بنیان و خانواده مدار که به دستگاه های اجرایی ابلاغ گردیده است و بر این اساس لازم است برش شهرستانی آن توسط هر یک از ادارات تهیه، تدوین و عملیاتی گردد.

فرماندار شهرستان در ادامه بر موضوعاتی از قبیل مدیریت و صرفه جویی در مصرف آب و برق و فرهنگ سازی در این خصوص توسط ادارات ، برپایی مراسمات فرهنگی و مذهبی و همچنین فعالتر شدن شورای امر به معروف و نهی از منکر ادارات شهرستان، حضور به موقع در جلسات، نظارت و بازرسی از وضعیت بازار بصورت مستمر توسط بازرسان سازمان جهاد کشاورزی، صمت و بسیج اصناف با هدف بررسی قیمت‌ها و جلوگیری از افزایش بی دلیل قیمت کالاها و اقلام ضروری مردم، برنامه ریزی و ایجاد هماهنگی ادارات و نهادهای مرتبط در خصوص جوانی جمعیت و تحکیم بنیان خانواده و ارائه مشوق های لازم در این خصوص  تاکید نمود.

لازم به ذکر است در این جلسه از ۵ اداره برتر شهرستان در حوزه امر به معروف و نهی ازمنکر تقدیر بعمل آورده شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
شورا ترافیک

جلسه شورای هماهنگی ترافیک

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
آیین معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تکریم معاون سابق این حوزه

آیین معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تکریم معاون سابق این حوزه

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار شهرستان شاهین شهر میمه در روز دوشنبه ۲۷شهریور

ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار شهرستان شاهین شهر میمه در روز دوشنبه ۲۷شهریور

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 12 =