چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۲۰:۵۹:۳۳
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال جدید

جلسه شورای اداری شهرستان با حضور فرماندار ‌‌‌‌‌‌‌،ائمه جمعه، اعضای شورای اداری،فرماندهان نظامی و انتظامی، روسای بانک‌ها و مدیران شهرکهای صنعتی شهرستان ،عصر روز چهارشنبه ۱۷ فروردین در محل سالن جلسات شرکت هواپیماسازی ایران(هسا) برگزار شد. سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار در این جلسه با تبریک بهار طبیعت و همچنین ماه مبارک رمضان ماه […]

image_pdfimage_print

جلسه شورای اداری شهرستان با حضور فرماندار ‌‌‌‌‌‌‌،ائمه جمعه، اعضای شورای اداری،فرماندهان نظامی و انتظامی، روسای بانک‌ها و مدیران شهرکهای صنعتی شهرستان ،عصر روز چهارشنبه ۱۷ فروردین در محل سالن جلسات شرکت هواپیماسازی ایران(هسا) برگزار شد.

سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار در این جلسه با تبریک بهار طبیعت و همچنین ماه مبارک رمضان ماه ضیافت الهی، این ماه را فرصت طلایی برای انس با قرآن و ترویج معنویات در جامعه دانست و خاطر نشان نمود: رعایت شئونات و حرمت این ماه مبارک و دستگیری از نیازمندان باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

فرماندار شهرستان در ادامه با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ با عنوان تولید،دانش بنیان،اشتغال آفرین، هدف از برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان در مجموعه دانش بنیان شرکت هسا را توجه و اهتمام بیش از پیش مدیریت شهرستان به موضوع تولید و همچنین فناوری های دانش بنیان ، بیان کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه با مرور کوتاه اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته در سال ۱۴۰۰، از پیگیری های شبانه روزی نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی در راستای حل و فصل مشکلات شهرستان همچنین همراهی ائمه جمعه شهرستان در اجرای سیاست های دولت سیزدهم و همچنین تعامل مسئولین دستگاه قضایی شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

فرماندار در ادامه با اشاره به فعالیتهای ستاد مدیریت کرونا شهرستان گفت: با توجه به رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی، بحمدالله شهرستان شاهین شهر ومیمه از اولین شهرستان هایی بود که توانست در بهمن ماه سال ۱۴۰۰ از وضعیت نارنجی به وضعیت زرد تغییر یابد و همچنین از معدود شهرستان هایی باشد که راهپیمایی ۲۲ بهمن را به صورت حضوری برگزار نماید که این مهم، نشان از فرهنگ مردم عزیز شهرستان و همراهی مدیران در حوزه مدیریت بیماری کرونا داشت.

نمایند عالی دولت در شهرستان در قسمتی دیگر از سخنان خود تسهیل در انجام امورات مردم را به عنوان یکی از اصلی ترین رویکردهای دولت سیزدهم بیان نمود و بر لزوم تعامل و هماهنگی دستگاه های اجرایی در راستای رفع مسائل و مشکلات مردم و در نهایت رضایت مندی مردم تاکید کرد و افزود: در اجرای این مهم عملکرد دستگاه ها بصورت مستمر توسط مدیریت شهرستان بررسی میشود.

سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان با اشاره به ابلاغ سند تحول دولت مردمی به عنوان سند جامع حرکت دولت سیزدهم گفت: ارکان اصلی این سند عبارتند از: عدالت‌محور، مردم‌پایه، دانش‌بنیان و خانواده مدار که به دستگاه های اجرایی ابلاغ گردیده است و بر این اساس لازم است برش شهرستانی آن توسط هر یک از ادارات تهیه، تدوین و عملیاتی گردد.

فرماندار شهرستان در ادامه بر موضوعاتی از قبیل مدیریت و صرفه جویی در مصرف آب و برق و فرهنگ سازی در این خصوص توسط ادارات ، برپایی مراسمات فرهنگی و مذهبی و همچنین فعالتر شدن شورای امر به معروف و نهی از منکر ادارات شهرستان، حضور به موقع در جلسات، نظارت و بازرسی از وضعیت بازار بصورت مستمر توسط بازرسان سازمان جهاد کشاورزی، صمت و بسیج اصناف با هدف بررسی قیمت‌ها و جلوگیری از افزایش بی دلیل قیمت کالاها و اقلام ضروری مردم، برنامه ریزی و ایجاد هماهنگی ادارات و نهادهای مرتبط در خصوص جوانی جمعیت و تحکیم بنیان خانواده و ارائه مشوق های لازم در این خصوص  تاکید نمود.

لازم به ذکر است در این جلسه از ۵ اداره برتر شهرستان در حوزه امر به معروف و نهی ازمنکر تقدیر بعمل آورده شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

حضور فرماندار در جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار شعب اخذ رأی بخش مرکزی شهرستان در انتخابات ۱۱ اسفند هم اکنون: عصر روز دوشنبه ۷ اسفند ماه ۱۴۰۲ سید محمد رضا کاظمی طبا؛ فرماندار و رئیس هیأت اجرایی حوزه های اصلی انتخابات شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره آموزشی ویژه نمایندگان فرماندار شعب […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

شناسنامه رأی‌دهندگان ممهور نمی‌شود. فعالیت همه ادارات ثبت احوال در روز انتخابات رییس سازمان ثبت احوال با اشاره به قانون جدید انتخابات، گفت: “شناسنامه رأی‌دهندگان ممهور به مهر انتخابات نمی‌شود اما سابقه رأی‌ فرد رأی‌دهنده در پایگاه اطلاعات هویتی سازمان ثبت احوال ثبت می‌شود همچنین برای رفاه حال مردم همه ادرات ثبت احوال در کشور […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

نصب هرگونه آگهی و تبلیغات بر روی بدنه خودروها ممنوع است . رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان سرهنگ زارع: نصب هرنوع علایم و پلاکهای متفرقه و همچنین الصاق یا نصب یا نقش هرنوع آگهی، نوشته، عکس و نوشتن عبارات و ترسیم نقوش روی شیشه ها یا بدنه درونی یا بیرونی وسایل نقلیه به […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

انتخابات؛ مظهر اقتدار ملی پایان مهلت تبلیغات انتخاباتی به گزارش کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی انتخابات فرمانداری شاهین شهر و میمه، سید محمد رضا کاظمی طبا با اشاره به تبلیغات انتخاباتی نامزدهای ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، چنین عنوان کرد: ” با عنایت به ماده (۷۰) قانون انتخابات […]

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + چهار =