شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲
۰۱:۰۰:۰۳
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

تأکید نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان بر پاسخگویی و ارتباط مستقیم مسئولین با مردم 

  سید محمدرضا کاظمی طباء فرماندار شهرستان با حضور در دفتر حضرت آیت اله طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با ایشان دیدار و گفتگو نمود. در این دیدار حضرت آیت اله طباطبایی نژاد ضمن تبریک انتصاب سید محمدرضاکاظمی طباء به سمت فرماندار شهرستان، فرصت خدمت گذاری را کوتاه اما […]

image_pdfimage_print

 

سید محمدرضا کاظمی طباء فرماندار شهرستان با حضور در دفتر حضرت آیت اله طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با ایشان دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار حضرت آیت اله طباطبایی نژاد ضمن تبریک انتصاب سید محمدرضاکاظمی طباء به سمت فرماندار شهرستان، فرصت خدمت گذاری را کوتاه اما مهم دانستند و با اشاره به روایتی از حضرت امام صادق (ع) افزودند: حضرت می فرمایند مومن یاوری خوب و کم خرج و کم زحمت است ، لذا برابر این روایت مسئولین باید ضمن دوری از تجملات و تشریفات، کمک به دیگران و تلاش برای حل مشکلات آنان را وجه همت خود قرار دهند.

حضرت آیت اله طباطبایی نژاد بهره گیری از خرد جمعی و مشورت در امور را از الزامات یک مدیریت خوب دانستند و با اشاره به حدیثی از حضرت علی (ع) افزودند : حضرت می فرمایند عالم ترین افراد کسی است که علم مردم را با علم خویش جمع کند و این موضوع بر اهمیت مشورت در اسلام تأکید دارد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان مردمی بودن ـ پاسخگو بودن ـ حضور در بین مردم و توجه به مسائل مادی و معنوی آنان را از شاخصه های مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی ایران دانستند و افزودند: مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) تأکید دارند مسئولین در کنار مردم باشند و از مردم کنارگیری نکنند. لذا مسئولین باید ضمن اینکه پیگیر حل مسائل و مشکلات مردم باشند ترتیبی اتخاذ کنند در مواردی که امکان اجابت درخواست مراجعین به هر دلیل وجود ندارد نسبت به توجیه ارباب رجوع اقدام و مردم را از نتیجه پیگیری و مطالبات خود مطلع نمایند.

مطالب مشابه
شورا ترافیک

جلسه شورای هماهنگی ترافیک

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
آیین معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تکریم معاون سابق این حوزه

آیین معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تکریم معاون سابق این حوزه

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار شهرستان شاهین شهر میمه در روز دوشنبه ۲۷شهریور

ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره شهروندان با فرماندار شهرستان شاهین شهر میمه در روز دوشنبه ۲۷شهریور

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =