چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۰۵:۱۶
فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

فرماندار: پژوهش زیربنای توسعه ی پایدار در مدیریت شهری است

پژوهش زیربنای توسعه ی پایدار در مدیریت شهری است و چشم انداز حرکت به سمت توسعه پایدار را برای متولیان و مدیران روشن خواهند کرد.

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین شهرومیمه؛ سیدمحمدرضا کاظمی طباء فرماندار شهرستان شاهین شهر ومیمه با صدور پیامی هفته پژوهش و فناوری را به استادان، پژوهشگران، فناوران، دانشجویان، نوآوران، صنعتگران و کارآفرینان ایران عزیز و شهرستان تبریک گفت.

در این پیام آمده است: پژوهش زیربنای توسعه ی پایدار در مدیریت شهری است و چشم انداز حرکت به سمت توسعه پایدار را برای متولیان و مدیران روشن خواهند کرد.

فرماندار شهرستان شاهین شهر ومیمه گفت: امروزه دستگاههای اجرایی و اساتید باید روحیه ی خودباوری و اعتماد به نفس ملی و همچنین امید به آینده را در مراکز پژوهشی و در میان جوانان پژوهشگر و نخبه ترویج کنند و دانشجو و دانشگاه هم امیدآفرینی را به بخش‌های مختلف جامعه تزریق کند.

وی افزود: هفته پژوهش امسال با توجه به شعار برگرفته از منویات رهبرمعظم انقلاب(مدظله‌العالی)، «پژوهش، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» بایستی هم برای رسیدن به اوج قلّه‌ی علم و ایجاد مرجعیّت علمی و هم باید برای حلّ مسائل جاری کشور باشد چراکه پژوهش، نوآوری، استاندارد سازی و برنامه‌های درسی پاسخگو به تحولات فناوری و صلاحیت‌های حرفه ای مورد نیاز بازار کار اکنون و آینده، اساس آموزش فنی و حرفه‌ای متعالی است

اینجانب برخود لازم می دانم فرارسیدن هفته پژوهش و فناوری را به همه اساتید،پژوهشگران، فناوران، دانشجویان تبریک گفته و امید است با بهره گیری از توان اندیشمندان شاهد رشد و توسعه همه جانبه و پایدار ایران اسلامی باشیم.

گفتنی است هفته پژوهش و فناوری با شعار «پژوهش و فناوری؛ پشتیبان تولید» درسال جاری از ۲۰ آذرماه آغاز شده و تا ۲۶ آذر ماه ادامه دارد.

 

مطالب مشابه

آیت الله شیخ عبدالقائم شوشتری را بیشتر بشناسیم. روح ملکوتی اسوه تقوا و معرفت، سالک الی الله، مرد علم و عمل، آیت الله عبدالقائم شوشتری رحمت الله علیه به ملکوت اعلی پیوست. آیت الله عبدالقائم شوشتری از مجتهدان و عرفا معاصر شیعی ایرانی بود. وی تحصیلات عالی خود را در قم نزد آیت الله طباطبایی، […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

إنَّا لِلَّه وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ارتحال حضرت آیت الله شوشتری رحمه الله علیه از علمای ربانی و عارف استان اصفهان و از اساتید اخلاق حوزه علمیه اصفهان و امام جمعه اسبق شاهین شهر که بعد از مدت‌ها تحمل بیماری دعوت حق را لبیک گفتند را به محضر امام زمان عج‌الله تعالی فرجه، مقام معظم […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

برنامه تبلیغاتی کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری در استان اصفهان از ” صدای مرکز اصفهان ” روز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ آقای عبدالمحمود عبدالهی؛ ساعت ۱۰:۳۰ آقای عبدالامیر خطاط؛ ساعت ۱۶:۳۰ آقای حمید الهی دوست؛ ساعت ۲۰:۳۰ آقای سید محمد علی فقیهی؛ ساعت ۲۲

۱ اسفند ۱۴۰۲

۱۰ روز تا حماسه ای دیگر اصول رفتاری نماینده مجلس چیست؟ نماینده باید در رفتار خود: اصل صداقت را پیشه کند. شفافیت داشته باشد. صاحب استقلال باشد. به تمام مردم پاسخگو باشد.

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =